1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

ArtRage Studio starter ve pro sürümleri resim çizme programı

Konusu 'Grafik Programları' forumundadır ve CeBuR tarafından 5 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. CeBuR
    Keyifli

CeBuR [maximum hokeli] Özel üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    2.330
    Meslek:
    657/1
    Yer:
    artvin
    Banka:
    280 ÇTL
    bir çizim tabletiniz varsa harika resimler çizebleceğiniz bir programdır çeşit çeşit fırçalar boya tipleri efektler daha ne isterseniz starter özellik kısıtlamalı sürümünü ekliyorum birde pro sürümünün demosunu yayımlayacağım bir deneyin derim
    windows sürümü için [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    mac os sürümü için [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    windows için [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    mac os sürümünü [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

vip üyelerimizin [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] bakmasını tavsiye ederim

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Bu programın çok fanatiği var hocam. Teşekkür ederim paylaşım için. [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] odasındaki paylaşım konusuna bakarsanız pro versiyonun kısıtlamasız sürüme de ulaşabilirsiniz :)

Bu paylaşımı sevdim :)

3. CeBuR
    Keyifli

CeBuR [maximum hokeli] Özel üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    2.330
    Meslek:
    657/1
    Yer:
    artvin
    Banka:
    280 ÇTL
    ben pro sürümünü kullandığım için vip de konusunuda açtım tabletimle süper çizimler yapıyorum
    resmi ekrana koyup soldurmak ve onun üzerinden çizim yapma olanağıda sağlıyor bu program kısacası süper beğenmene şaşırmadım sayılır bu program için tablet almaya değer

Sayfayı Paylaş