1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Aşk; Beni Sensiz Bırakma..

Konusu 'Şiir' forumundadır ve ...SAKLI CeNNeT__ tarafından 12 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. ...SAKLI CeNNeT__

...SAKLI CeNNeT__ ♥ Pєяναηє Döηєя Aşk ♥

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    4.980
    Yer:
    ♥ Bєη Hєp Sєηdєyim ♥
    Banka:
    110 ÇTL

Sensizliği ben seçmedim
    Ben seçmedim ayrılığı
    İncitmeyi istemedim
    Sen çıkardın dargınlığı

Sol yanımda bir hançer sızısı… Tam sırtımda…
    Bir kitabın en heyecanlı yerinde hani bir rüzgar çıkar da karıştırır ya sayfaları ve bir çırpıda bulamazsınız ya kaldığınız yeri ne yapsanız; öfkeyle fırlatırsınız sonra bir köşeye dilinize dolanan zehir zemberekler eşliğinde…
    Ansız ve zamansız yakalandığınız için ayraçlar da işe yaramaz hani…

Varlığınla yüceltirken
    Yokluğunla ezme beni
    Gelişine sevinirken
    Gidişinle üzme beni

Cılız yakarışlarınızı kendiniz bile duy(a)mazsınız. Esme rüzgar, ne olur; şimdi değil… Sonra içinizde büyütürsünüz. Kendi finalinizi yaşarsınız tek başınıza, mutlu ya da mutsuz. Oysa ne güzel ve akıcıydı kurgu… Kurgu muydu?

Sevinirken ben bahtıma
    Seni bana verdi diye
    Birden koptu bir fırtına
    Bir söz yetti bu sevgiye

Hani yıllarca ararsınız, eşe dosta haber salarsınız; sonra bir bakarsınız ki,
    her gün önünden geçtiğiniz bir sahafın tozlu raflarından dolunay gibi yakamozlanmakta size…
    Sonra birden, işi, gücü, ne varsa onu bırakıp sıkıca sarmaladığınız dolunayla deniz kıyısında bir banka kurulursunuz içinizi saran türlü sarhoşlukla…
    Sonra bir esinti; önce hafif ardından şiddetle… İzin vermez ya size…
    Bir tek kısa ve şiddetli fırtına uçurur elinizden mutluluğu…

Varlığınla yüceltirken
    Yokluğunla ezme beni
    Gelişine sevinirken
    Gidişinle üzme beni

Oysa az önce… Az önce elinizdeydi hayatınızın eksik parçası.
    Derken pişmanlıklar ve iç hesaplaşmalar sıkar bir mengene gibi, burkar yüreğinizi, hadım eder umutlarınızı…
    Yüzünüzde tamamlanmamış bir tebessümün hüznü asılı kalkarsınız oturduğunuz yerden ve nereye gittiğinizi bilmeden…

Esme rüzgar; şimdi değil…

Bülent Pınarbaşı
    ALINTI..

Sayfayı Paylaş