1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Aşk da Doğar Yaşar ve Ölür

Konusu 'Aşk' forumundadır ve ~meLek~ tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ~meLek~
    Cadı

~meLek~ GalataSaray'ım

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    3.330
    Meslek:
    Öğrenci (:
    Yer:
    Napcan geLcenmi ki?
    Banka:
    131 ÇTL
    - Sordum : Şu kalbimdeki boşluk nedir ? Dediler ki : Aşık oldunmu ya da çok sevdin mi ? Dedim : Hayır , o da ne oluyor , yenilir mi , içilir mi ? Dediler : Sen yanmışsın , vay senin haline.

Şaşırdım...

2- İşi gücü bırakıp aşık olmaya karar verdim. Sordum. Soruşturdum her kesime. Kiminden iyi , kiminden sitemli cevap aldım. Şimdi bir sevgili bulacaktım , ha Bismillah dedim.

Davrandım...

3- Biri erişti gözüme , meraklandım kendi kendime , ey Allahım bu nedir böyle diye.bir ışık vurdu içime , sıcak bir volkan seyrinde , ne yapmalı tanışmalı , nasıl kafese kapatmalı. Düşündüm bu sorunu , sanırım buldum galiba yolunu

Tanıştım...

4 - Gözleri maviye çalan , güzelliği bir damla su berrak ve duru , beyaz tenli , canlı bakışlı ve biraz da gizemli. O da beni sevdi , adı Yasemin�i. İçimdeki aşkmıydı yoksa sevgi mi ? Farketmedim çaldı kalbimi. Yine de güzel bir o kadar özeldi bu duygu

Alıştım...

5- Gezdik dolaştık parklarda , kafelerde. Bir elim elinde , diğer belindeç o da beni sevdi belki de. Başladım şiirler yazmaya , aşkımı en ince dille aktarmaya , güneş sarı , deniz mavi , yapraklar yeşil , bir doğa harikası sanki , kalbimdeki aşk denilen ezgi...

Aşıktım...

6- Sevdim , sevildim. Umarsızca. Sınırsızca. Mecnun bilmezdi beni. Mevlam takdir ederdi. Bu ne duygu Allahım rüya mı , gerçek mi ? Ne bildiğim aklımda , ne yaşadığımın farkında değildim. Sağa baksam o , sola dönsem o. İnanmayacaksınız hiç bakmasam , gözlerimi kapasam yine o.

Delicesine Aşığım...

7- Sonra neler oldu anlamadım. Birden bire afalladım. Selamlarım yanıtsız , telefonlarım cevapsız. Günler , geceler geçti onsuz ve yanlız. İçimde inceden bir acı , kalbim hüzün ve biraz da sızı. Bu adeta bir hiç oluştan farksızdı. Aramadı. Sormadı. Bir keresinde karşılaştık da tanımadı.

Yıkıldım...

8- Sebep neydi bilmiyorum. Feryat edip ağlamak istiyorum. Bu denli ucuzmu sevmek ve ayrılmak inanmıyorum. Yalan da olsa kalbimi o dönecek diyerek teselli ediyorum. Biliyorum , bir daha hiç dönmeyecek ve sevmeyecek.

Yanıldım...

9- Beni aramadı. Bir kez olsun sormadı. Bende hiç aramadım. Beni sevmeyeni , sevmem deyip kalbimi oyaladım. Ne Çare ? Ayrılık bu denli kolaymıydı , aşk acısı bu kadar koyarmıydı , dayanacak canım da kalmadı, bu kaderimin bir oyunuydu ve böylesine acımasızdı.

Ayrıldım...

10- Unutmak isterken yaşanan her şeyi , bir bir biriktirmişim farkında olmadan güzel günleri. Kalbşmde yazmışım o eşsiz maziyi. Gezdiğimiz parkta sesini duymaya , usulce uzanıp elini tutmaya , kulaklarına aşk nağmeleri fısıldamaya , nasılda alışmış kalbim , başladım yine ağlamaya. Unutacaktım besbelli vefasızlığı , silecektim tek tek tüm anıları , gömecektim maziye , hiç açmamacasına biten aşkımı.

Şimdi Biliyorum...

11- Artık aşklarım umarsız ve sınırsız olmayacak , kalbim vefasızlara destan yazmayacak , hislerim aşk rüzgarına kapılmayacak ve son bir kez baktığımızda maziye , beni bir tek yine benliğim saracak.

Anladım...

12- Kalbimdeki boşluğun her sebebini , sevip , ayrılanın aşka nefretini , vefasız kalplerin maziyi kirlettiğini , içimizde yaktığımız söndüren ateşi ve inadına akıllanmayıp içtiğimiz aşk iksirini.
    Şimdi biliyorum ve Aşka susayanları , Vefasızları Kınıyorum...

Yazar : Murat Civelek

Sayfayı Paylaş