1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Aşk filmleri

Konusu 'İtiraflar' forumundadır ve corelia tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. corelia

corelia Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    6 ÇTL
    İnsanın hayatında aşk yokken, aşk filmi izlemesi çok büyük bir işkence.

Bugün Çağan Irmaktan "ıssız adam" filmini izledim, tam bir aşk filmi. Özellikle benim gibi hayattaki en büyük tutkusu kitap ve edebiyat olan biri için, hayatının aşkıyla bir kütüphanede veya bir kitapçıda karşılaşmak gerçekleşmesini hayal ettiğim bir hayalken, filmde bu olay anlatılmış. Hele ki filmde kullanılan çok sevdiğim Michel Fugain'den "une belle historie" şarkısını ne zaman dinlesem, "aşkın bir dili olsaydı kesin fransızca olurdu" diye düşünürdüm hep.

Eğer aşık değilseniz ve olmak istiyorsanız bu filmi izlemenizi pek tavsiye etmem. Çünkü benim şuanda olduğum gibi birleşmesi için emek harcanması gereken 1000 parçalık bir puzzle'a dönersiniz.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.322
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.712 ÇTL
    Aşk yokken aşk filmi izlemeyin gibi bir sonuç çıkmış ama aşıkken izlemek ne kadar mantıklı ki :)))) Siz corelia'yı dinlemeyin arkadaşlar aşık değilseniz izleyin bu filmi ve sonra aşık olun :)

3. corelia

corelia Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    6 ÇTL
    buranın itiraf bölümü olduğunu sanıp hissettiklerimi yazmıştım ben ama yanıldım heralde sosyal mesaj içeren konuları açmam bir daha ;)

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.322
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.712 ÇTL
    Yanlış anlama hemen, sadece espri ile yaklaştım olaya :)

5. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Evet insanın aşık olasını depreştiren bir film, her ne kadar bol hayal kırıkları olsa da insanın içinden bişeyler bulabildiği, detaylarındaki incelik nedeniyle izlenesi bir film..

6. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    corelia hocam çok entel takılıyon yaaaa:)

Sayfayı Paylaş