Aşk Sayınız Hangisi?

Katılım
13 Hzr 2006
Mesajlar
3,979
Beğeniler
68
#1
numerology: Your Love and Relationship Guide' ( numeroloji: Aşk ve İlişki Rehberiniz) adlı kitabın yazarı Sonia Ducie' ye göre, doğum gününüzün aşk hayatınız üzerinde büyüleyici etkileri var. Ona göre numeroloji, diğer insanlarda olan fiziksel, duygusal, mantıksal ve ruhsal ilişkilerinizi anlamınızı sağlıyor.Kişisel numaranızı bulmak için yapmanız gereken işlem çok basit: Bunun için sadece doğum gününüz gerekiyor.Örneğin 4'ün de doğduysanız; kişisel numaranız 4 demektir.eğer çift rakamlı bir günde örneğin 15'inde doğduysanız, numaranız '6' (1+5=6), ayın 29'unda doğduysanız, kişisel numaranız '2' (2+9=11, 1+1=2) oluyor


bencil birler
doğuştan liderlik özelliğiniz ve kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz, hayatınızın diğer alanlarında olduğu gibi aşk hayatınızda da kendini gösteriyor.Zorsunuz çünkü "hep ben, hep ben!" diyorsunuz.Bu bencil yapınız, insanların sevgilerini çalmaya kadar gidebiliyor.


Romantik İkiler
romantizm, sizin için en başta geliyor.Sevildiğinizi hissetmeye ihtiyacınız var.Sizde karşılığında sevgi veriyorsunuz.Sevgilinizin elini tutmaktan hoşlanıyorsunuz; çünkü bu sizin ruhunuzun diğer yarısıyla bağlantı kurmanızı sağlıyor.Çok verici bir insansınız, almayıda öğrenmelisiniz.


Flörtçü Üçler
Flört tam sizin için.Ama bu çoğu zaman başınızın belaya girmesine yol açıyor.Çevrenizi sarmasını istediğiniz yakışıklı erkeklerden yada güzel kadınlardan, asılsız dedikodulara kadar bir çok konu sizi meşgul ediyor.Bu eğiliminizle, hayatın gerçeklerinden uzaklaşmak istiyorsunuz.


Tutkulu dörtler
Çok romantik ve tutkulu bir insansınız.Hem kendinzin hemde partnerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve tatmin etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.Güven sizin için çok önemli.En büyük korkularınızdan biriyse aşık olmak.Daha doğal ve rahat davranarak ilişkinize heycan katabilirsiniz.


Değişken Beşler
Rüzgar gibi değişkensiniz ve sizin bu yapınıza ayak uydurabilecek bir aşığa ihtiyacınız var.Hayatınızdaki her kişi ayrı bir macera.Aşk konusunda çok sabırsızsınız ve önünüze gelen herkesle birlikte olma eğiliminiz var.Bu gruptakiler genelde bağımlı kişiliğe sahiptir.Şefkatli Altılar
Çarşafların arasında çok yeteneklisiniz ve birine aşık olduğunuzda şefkatli ve cömertsiniz.Mantığınızla değil, kalbinizle hareket ediyorsunuz.Hayatınızda hiç olmazsa bir kez, kırdığınız kalbi onarmaya çalışın.


Hayalci Yediler
Sevdiğinize tapıyor, onun kendini mükemmel hissetmesini sağlıyorsunuz.Hayal kurmayı seven bir insansınız.Gerçekler sizi zorluyor.Bu yüzden uzaktan seveceğiniz birini tercih ediyorsunuz.Kafa dengi bir sevgili bulmak bu yüzden biraz zor oluyor sizin için.


Oyuncu Sekizler
Çevrenizi büyülüyorsunuz.Sevdiğiniz sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyor ve kendini bu konuda şanslı görüyor.Aşkta kontrolü elinizde tutuyor, oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsunuz.Kibirli ve bencil olabiliyorsunuz, bu yüzden etkileme gücünüzü ve zekanızı kullanın.


Cömert Dokuzlar
Çok verici bir insansınız.Ödülünüzse, eşinizi mutlu ve memnun görmek.Yumuşak ve oyunlar oynamaktan hoşlanan bir insandan gerçekten çılgın ve vahşi bir insana dönüşebiliyorsunuz.Çok çabuk sinirleniyorsunuz, neyseki bu siniriniz kısa sürede yatışıyor
 

Benzer konular

Top