1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

aŞk

Konusu 'Aşk' forumundadır ve SiyahkaLem tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. SiyahkaLem

SiyahkaLem Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    380
    Banka:
    0 ÇTL
    Ne fırtınalar atlattı bu yurek..Ne yangınlar söndürdü içinde...
    Kül oldu umutları ,hayallerii..
    Hep acının ıçinde buldu kendını sebepsiz...
    ''''Yoruldum,bıttım,tukendım'''' derken..SEN cıktın karsıma!
    Kanayan yarama merhem oldu o gözlerın..
    Kendımı hapsettıım o karanlık dunyamdan cıkarıp,masmavı hayellerle bulusturdun benı...
    O kadar masum,okadar içtendiki yuregın..Benı kendıne hapsettı..
    Hayellerımın yerınıı; acı,huzun,gozyası alalıı
    -------------------------------------------------

ılk kez hayat bana güldü..Senı cıkardı karsıma hıc beklemedıgım bı anda...
    İyikide cıkardı!
    İyıkı bendesın..
    Iyıkı sende yuregım..
    O kadar cok ıyıkı varkı sana daıir sayabılecegım..Sözcukler kıfayedsız kalıo bı yerde ıcımdekılerı anlatmaya..
    Suan okadar cok mutluyum kıı..Ve bır o kadarda korkuorum..
    Bu ruyadan uyanmaktan korkuorum..Senı kaybetmekten, tekrar acı cekmekten korkuyorum..
    Bi an gelıp kayıp gıdecekmıssın gıbı gelıyo ellerımden..
    Aglıyorum..acı cekıyorum ıcten ıce..Ask bu olsa gerek..Acıyla iç içe..
    [B][B]Sende bılıyosun aslında...[/B][/B]
    [B][B][B][B]''''Aşk'''' yakar.. Sen O''na uyma emi guzel gözlum...[/B][/B][/B][/B]
    [B][B][B][B][B][B]Benı ''''senden'''' [/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    [B][B][B][B][B][B][B][B]Senı ''''benden'''' [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Askı ''''yuregımızden'''' [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Alma![/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Bırak açmaya devam etsın kalbımızde askın cıceklerı,[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Koparma![/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Askı sen varsın dıye sevdım..[U]Benı aska küstürme..[/U][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Ne olursa olsunn gıtme..[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]​
    [CENTER][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Bitme![/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/CENTER]

Sayfayı Paylaş