1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

asker mektubu

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve yeşüLL tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    Askerde gariban bir çocuk varmış kimi kimsesi olmayan hani derler ya Allah' tan başkası kimsesi yok diye aynen öyle birisi. Olsun demiş kimim kimsem yok ama Allah'ım var Allah'a mektup yazmış, "Yarabbi her şeyim sensin biliyorsun, yolsuz kaldım bana 200 TL para gönder" diye yazmış mektubu katlamış üstüne "Hasandan Rabbine" yazmış göndermiş. Asker mektubunu okuyan komutan çocuğun durumuna acımış bütün rütbeli personeli toplayıp aralarında para toplamış. Toplanılan para 150 liraymış gelen zarfın içersine koyup katlamışlar üstüne de "Rabbinden Hasana" diye yazmışlar çocuğa vermişler.

Çocuk zarfı açmış bakmış para eksik..Allah' a tekrar mektup yazmış "Yarabbi aldım çok teşekkür ederim para için ama şimdi sana yeni bir adres vereceğim ne olur bir dahakine parayı oraya gönder zira bu mektubu okuyan subaylar içersinden parayı alıyorlar

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Akıllı şey seni :D:D
    Kayserili mi bu? :D:D