Magazin Aşkı Bitiren Fatih Terim

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,351
Beğeniler
6,886
Şehir
Seattle.
#1
Magazinin usta kalemi Sinan Özedincik, bu hafta magazin dünyasına damga vuran Buse Terim olayını değerlendirdi.

Buse Terim'in Best Model 2012 birincisi Berk Atan ile aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü. El ele görüntülenen çiftin hızlı başlayan aşkı aynı hızla son buldu. Bu aşkın bitiş nedeni olarak Fatih Terim gösterildi. Terim'in kızı Buse'nin, Emre Belözoğlu'nun yeğeni Volkan Bahçekapılı ile aşkını da veto ettiği düşünülürse bu aşkın bitmesine de Terim mi neden oldu sizce?

Kesinlikle Fatih Terim bitirmiştir ilişkiyi. Çünkü daha çok yeni. Ama bunu kötü niyetle yaptığını düşünmüyorum. Bence kızını korumak için yaptı. Terim, bu haberlere, fotoğraflara çok sinirlendi. O, kızına bir yol açtı. Bloguna kendisi bile malzeme oldu. Buse de çok başarılı işler yaptı. Yurt dışından davetler bile aldı. Terim de kızı başarısını devam ettirebilsin diye pek bir şeyine karışmadı. Ama işin içine özel hayat girince... Sonuçta Terim Adanalı, bu iş aileye ters geldi.

İkilinin gece kulübünde tanışması da etkili oldu. Belki başka bir ortamda tanışmış olsalardı farklı sonuçlar olabilirdi. Berk Atan da kötü bir çocuk olmayabilir. Ancak Fatih Terim erken olduğunu düşündü sanırım.

Keşke hemen el ele dolaşmasalardı, önce birbirlerini tanıyıp ondan sonra ortalığa çıksalardı. O zaman belki Berk Atan ile Fatih Terim tanışır, her şey daha farklı olurdu. Sonuçta Terim yobaz bir adam değil. Kızını eve kapatıp kimseyle görüştürmeyen biri hiç değil. Sadece bu işin düzgün bir şekilde yürüyeceğine inanmadı ve kızını korumak istedi ve bu da ilişkinin son bulmasına neden oldu.

 
Top Bottom