1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

aşkım bi öpücük verirmisin

Konusu 'Komik Resimler' forumundadır ve zuzuu tarafından 14 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kayboldum:(
    Banka:
    35 ÇTL
    - aşkım bi öpücük versene hadiii

- dur keramettin bi gören olucak şimdi ulu orta aaa ayıp aa dursana yaaa

-aşkım bi öpücük versene

- ayy necati iğrençsin yaa resmen yıkadın kulağımı

-aşkım bi öpücük versene

- ayol dur dursun abimler görcek şimdi vuracaklar senide benide yazık olacak bize

- aşkım bi öpücük versene

-ay dur bile diyemeden öptün hemen aşk olsun hazır değildim daha ben şimdi evlenmemiz lazım

- aşkım bi öpücük verirmisin

- gözün kör olsun rahmi , nasıl öpresin sen beni biz ayrı dünyaların insanlarıyız yapma dur dur diyorum sana

- aşkım bi öpücük versene

- ay öyle bi öptünki tüylerim diken diken oldu hayatım

- haklısın benimde içim bi hoş oldu minik kuşum

- necmi ışık açık perde açık rezil olduk valla

- ışıkları kapa perdeyi çek zaten neden açık olur bunlar yatak odasında anlamam hep bahanen var zaten

- aşkım minik serçem bi öpücük ver hadi

- olmaz ben buraya senden ayrılmaya geldim ailen benim ailemi yemiş biz artık düşman aileler oluk seninle ramazan öpme diyorum bitti diyorum dursana

- ah hayrettin senin bu azgınlığın yüzünden hapislere düştük sen hala karşıdan bana öpück diyorsun inanmıyorum sana

- aaa olmazki bak gene belgeselciler gelmiş ben sıkıldım hep özel hayatımı kameralar önünde yaşamaktan baksana şuraya

- hımmmm karnımda acıkmıştı valla ben gidip hemen hallederim onları sonrada bir öpücük alırım ama haa

Sayfayı Paylaş