Aşkını beden diliyle göster

Katılım
18 Mrt 2010
Mesajlar
1,596
Beğeniler
14
Yaş
31
Şehir
KaYSeRi-BaTMaN
#1
Aşk dile gelmese de bedeniniz aşkınızı anlatır. İşte sadece beden diliyle aşkınızı anlatma yöntemleri..

1. Göz ucuyla iki kere bakın

Gözler ruhun aynasıdır. Bir erkrkten hoşlanıyorsanız gözlerine anlamlı bir şekilde sadece anlık refleksmiş gibi bakın. Çift bakış, karşı cinse 'merhaba' demek anlamına da gelir. Yapacağınız şeyi biliyorsunuz: İlk bakışta göz teması kurun, 1-2 saniye derin bakın ve gözlerinizi kaçırın. Biraz bekledikten sonra yine aynı şeyi tekrarların. Eğer bakışlarınızın manasını çözdüyse o da size bakacak ve gülümseyecektir. hazır olun, ilginç bir gece olabilir.

2. Kirpiklerinizi kırpın

Hoşlandığınız bir erkeği görünce masumca kirpiklerinizi kırpın. Ne sıklıkta yaptığınız önemli değil ancak komik görünmemeye çalışın.

3. Sürpriz bir gülümseme gönderin

Size yakışan sürpriz bir gülümseme verin. Bu 'Senden hoşlandım, ve gizlemeye çalışıyorum ama oldukça zorlanıyorum. Sonra ne yapacaksın?' demektir.

4. Tepeden tırnağa onu süzün

Karşınızdakini tepeden tırnağa süzün. Böylece ona ilgi duyduğunuzu göstermiş olursunuz.Bu onun dikkatini çekecek ve o da size bakmaya başlayacaktır.


5. Göz kırpın

Hoşlandığımız birşey gördüğümüzde hemen göz kırparız. Hoşlandığınız kişiyle aynı ortamda bazı şeylere karşı bu tür tepkiler verirken, tüm sempatikliğinizle hızlıca ona göz kırpabilirsiniz.

6. Aynadaki hareketleri

Hepimizin kalbi megalomandır. Hoşlandığınız kişinin hareketlerini yansıyan aynadan izleyin ve bunu onun anlamasını sağlayın. Aynadan onu izlerken aynı anda birşey isteyebilir veya birkaç saniyeliğine gözlerine derin bir bakış atabilirsiniz.

7. Üçlü bakış atın

Hoşlandığınız kişi ile iletişim kurarken gözlerine, dudaklarına ve yüzünün tamamını hoşlanan, yumuşak bakışlarla inceleyin. Gözlerinizdeki bakışı kaçırmayacaktır.

8. Bakışlarını yakalayın

Değer verdiğiniz birinin konuşması sırasında onun bakışlarını yakalayın ama bunu çok fazla yapmayın.Göz teması 'İlgiliyim' anlamındadır ancak dik bakışlar sürekli olursa 'Psikopatın biriyim ve arka bahçeme eski altı sevgilimi gömdüm' mesajı verebilir.

9. Söylemek istediğinizi anlatan şekilde gülümseyin

Zeki kadınlar sıcak gülümsemeleri ile karşısındaki kişiyi cesaretlendirir. Bu aynı zamanda iyi görünmenizi ve hoş hissetmenizi sağlar. En iyi sonuç için rahat bir yüz ve yoğun göz temasıyla birlikte gülümsemeniz önerilir.

10. Dudaklarınızı ön plana çıkartın

Dudaklarınızı ısırıp, büzüp durmayın. Bu sizin korkunç görünmenize neden olur. Yumuşak bir ruj sürün ve dudaklarınızı rahat bırakın. Karşınızdaki dudaklarınızın ne kadar güzel olduğunu düşünmeli.

11. Saçlarınızla oynayın

Genellikle çalışırken saçlarınızla oynarsınız ancak hoşlandığınız birinin karşısında da saçlarınızı seksi bir şekilde oynayın. Elinizi zaman zaman boynunuzda gezdirin veya boynunuzu tutun.

12. Uzanın ve dokunun

Yabancılar birbirlerinin etrafında dolaşmazlar ve dokunmazlar, ancak bazı dokunuşlar flört başlangıcı olabilir. Masanın altından bacağına kazara! dokunarak ilgisini çekebilirsiniz. Eğer bundan hoşlandığını belli ediyorsa veya bakışlarınıza karşılık veriyorsa aşk başlamıştır.
 
Katılım
16 Ksm 2008
Mesajlar
4,385
Beğeniler
38
Şehir
B!L€C€G!M
#2
Bunlar barların tek gecelik ilişkileri için doğrudur ama niyetiniz devamıda gelsin ise silin bu saçma şeyleri kafanızdan. Eğer bir erkek sizden hoşlanmıyorsa bunları yapmanız sadece bizi ölesiye güldürür :) Karşımda hiç hoşlanmadığım kız bunları yaparsa eğer sadece gülerim. Eğer bir erkek sizden hoşlanıyorsa da en komik ve salakça şeyleri yapsanız bile bu bizlere çok ilginç gelebilir.
Ama bunların hepsi boş şeyler. Erkekler kadınlar gibi değil. Artık bunu anlayın. Bir kadını mutlu ederseniz size aşık olur ama bir erkeği mutlu etmeniz bazen aşık olmamız için yeterli değildir. Aşık olacağımız varsa oluruz eğer yoksa olmayız. Kural basit yani :)
 

Benzer konular

Top