1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Aşkta Yanlışlarımız

Konusu 'Kadın' forumundadır ve dderya tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.517
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    90 ÇTL
    "Cüzdanını aldın mı? Arkadaşına doğum günü hediyesi aldın mı? İlaçlarını içtin mi?" gibi sorularla belki de fark etmeden onun hayatını kontrol altına almaya çalışır, sanki bizden önce o hiç yaşamıyormuş gibi davranırız! Kendimizi hasta bakıcısı, annesi, asistanı sanırız sonra da "neden her işi benden bekliyorsun?"
    diye söyleniriz.

Hayatım Ellerinde

Onunla bir ilişkiye başlamadan önce "bana bakıyor mu?", "sence o da benden hoşlanıyor mu?" gibi sorularla başını şişirdiğimiz arkadaşımızı ihmal etmeye başlarız. Daha sonra ilgimiz büsbütün sevgilimize kaymaya başlar. Sonra bir bakmışız ki, dünyamız sadece
    erkek arkadaşımızın etrafında dönüyor. Bu hatayı ancak onunla ayrılıp sudan çıkmış balığa döndüğümüzde fark edebiliriz ne yazık ki.

Leb Demeden Leblebi

Müneccim olsun biz demeden biz anlasınlar isteriz. "Akşam evde yok muydun?" derken aslında "Beni neden aramadın?" demek isteriz. "Acıktın mı?" derken "Kilo aldın" demeye çalışırız. Ya da "Galatasaray'ın maçı mı var?" derken "Hafta sonu maça gidiyor musun?" diye soruyoruzdur. Nedense açıkça sormayı istemeyiz bir
    türlü.

Kıskanmadan Olmaz

Onu bizden çalma riski taşıyanların "kara listesini" oluştururuz. Eski kız arkadaşlarının isimleri hemen baş köşeyi alır. Bazen abartıp bu listeye erkek arkadaşlarını bile koyarız. "Benimle sinemaya gitmek yerine onlarla maç izliyor" diye mantık sınırlarını aşarız.

Dır dır dır, vır vır vır

Her an konuşacak bir şeylerimiz vardır. Kız arkadaşlarımızla yaptığımız dedikoduları bile anlatarak kafasını şişirmemiz yetmiyormuş gibi bir de ilgilenmiyor diye söyleniriz. Bazen gerçekten de çekilmez olabiliyoruz. Siz hiç "ilişkimiz hakkında
    konuşalım ters giden bir şeyler mi var?" diye cümle kuran bir erkek gördünüz mü? En fazla "Canın bir şeye mi sıkkın" diye sorar. "hayır" dediğimizde üstelemezler bile.

Bekleriz de Bekleriz

Abartıp tuvalete bile telefonla gireriz, online olur olmaz ondan bir şeyler yazmasını bekleriz. Hatta bu da yetmez şifresini ele geçirir maillerini ve arkadaş listesini bile kontrolden geçiririz. Kontrol ederken elbette ki moral bozacak bir şeyle karşılaşırız. Sonra da
    bunu direkt olarak dile getiremediğimiz için farklı yollarla tartışma çıkarırız.

Yine Yaparız, Hep Yaparız

Aslında bu hatalarımızın hepimiz farkındayız. Ama aşık olunca bize bir haller olur kendimizi durduramayız. Bile bile lades der aynı hataları tekrar tekrar yaparız.

2. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    anlatılanlar olmazsa aşk olmaz ki :)

3. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Ben mi safım yoksa yazıyı her kim yazdıysa onun içi mi fesat?
    Anlamamak ben :D

4. arz-ı hal

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL

hayır biz kadın değiliz veya aşkı bilmiyoruz :D

5. felsefe_mi

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Valla Tanrı'nın yaratım şekline ve genel donanım özelliklerine baktığımda kadınım
    Sanırım ben buna B şıkkı cevabını vereceğim :D

6. arz-ı hal

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    bende anne olduğuma göre ayyyyy B şıkkı ise hemen kocayı boşuyorum :D aşkı bilmediğimizden bizim oğlan,sarı,keltoş oldu,ne babaya,ne anneye benziyor :D aşk çocuğu erkekse babanın tıpkısının aynısı olurmuş,kızda annenin ... amcamın eşi oğluma baktı,baktı dönüp bana kızım iyi ki sütçü devrinde değiliz yoksa valla herkes bu çocuk sütçüden derdi diyor :( meğerse aşksızlıktanmış :D

7. felsefe_mi

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Sende de ne efsaneler var ya :D aşk çocuğunda erkek babaya :D teeyy teyyy :-) :-)

8. arz-ı hal

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    ama yeminle öyle :D bizim oğlana benzer sülalede bulamadık :D

9. felsefe_mi

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Neyse yaşın genç ikinciyi artık aşkla deyim :D
    +18e doğru gidecek konu ben kaçayım :D

10. arz-ı hal

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL

2. de olmayacak gibi buna bakamıyorum,susmuyor yaramaz :D bugünlerde öpmeyi öğrenmiş ağzını kocaman açıp,bütün suratımı tükürüğe buluyor :D babacı ama babasını öpüp çekiliyor :D

Sayfayı Paylaş