1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Atatürk 'ün Arap Kralına Müthiş Lafı...

Konusu 'Hayatından Kesitler' forumundadır ve Misafir Üye tarafından 23 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. Misafir Üye

Misafir Üye Usta

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    30 ÇTL
    Atatürk siyasi bir görüşme için Arabistana gider.Arabistan kralı kendi yaverinden kahve yapmasını

ister Atatürk de aynı şekilde kendi yaverinden.Kısa süre içerisinde Arap yaver kralına kahveyi taktim eder ve uzaklaşır.

Hemen ardındanda Türk yaver gelir ama gelirken ayağı takılır ve kahveyi yere döker.

Arap kralı alaycı bir şekilde Türk yaverin bir kahveyi bile getiremediğini kendisinin ne işe yarayacağını söyler ve kendi yaverini üstün gösteren sözler söylemeye başlar..

Atatürk Arap Kralının sözünü bitirmesini bekler ve bu olaya müthiş bir cevapla karşılık verir.

''BEN HALKIMA HİÇBİR ZAMAN HİZMETÇİLİK YAPMAYI ÖĞRETMEDİM'

2. düşünceli

düşünceli Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    ''BEN HALKIMA HİÇBİR ZAMAN HİZMETÇİLİK YAPMAYI ÖĞRETMEDİM' çok etkilendim.
    Ya bugün Halkım..................................

Sayfayı Paylaş