1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Atatürk'ün Fenerbahçeli Olmasının Kanıtı

Konusu 'Fenerbahçe' forumundadır ve Hazangülü tarafından 23 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Ulu Önder Atatürk

Atatürk'ün 3 Mayıs 1918 günü Fenerbahçe Spor Kulübünü ziyaret ederek Kulüp Şeref Defterine Fenerbahçe Spor Kulübümüzü öven sözlerini yazdığı sayfa;

"Fenerbahçe Kulübünün her tarafa mazhar-i takdir olmus bulunan asari mesaisini isitmis ve bu Kulübü ziyaret ve erbab-i himmeti tebrik etmeyi vazife edinmistim. Bu vazifenin ifasi ancak bugün müyesser olabilmistir. Takdirat ve tebrikatimi buraya kayd ile mübahiyim."

5.5.1334 (3.5.1918)
    ORDU KUMANDANI
    Mustafa Kemal

Atatürk ve Fenerbahçe;

Büyük kurtarıcı 3 Mayıs 1918 günü Kulübümüzü ziyaret etti ve hatıra defterine Kulübü ve üyelerini öven satırlar yazdı.

Atatürk, 10 Ağustos 1928 günü, 3-3 berabere biten Gazi kupası maçından sonra üçü Galatasaraylı ve ikisi Fenerbahçeli olan bes kişinin önünde aynen şunları söyledi:

" - Burada üçe üçüz...Çünkü ben de Fenerbahçeliyim! "

Bu arada, 5 Haziran 1932'de Kulübümüzün Kusdili'ndeki binası yanınca, ilk bağış yine büyük kurtarıcımız Atatürk'ten geldi. Bu önemli olay, kulubümüzün tarihinde gerçekten apayrı bir yere sahiptir ve bizi sonsuza kadar mutlu kılacaktır.

2. dj_bycan

dj_bycan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Meslek:
    Dj-Öğrenci
    Yer:
    Giresun-Trabzon-İstanbul (Nerden Çıkıcağım Belli D
    Banka:
    0 ÇTL
    paylasım için tşk ederim yesim aynısını hem arapca hemde turkce duwar kagıdını koydum bnde :) istersen yararlana bilirsin :)

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    :)) Ben fener Bahceli degilim ki Ben koyu Galatasaray liyimm :))) celala sor :)))

4. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    yahu madem fenerbahçeli deilsin bu konuda neyin nesi böyle :D
    Galatasarayın yüz karasımısın yoksa :D:D biliyorum hizmette sınır yok dimi ondan dimi:)
    :@ :):) yeşimcim sen en iyisi Galatasaray bölümüne konu aç oraya çok güzel konular açmışsın :)

5. dj_bycan

dj_bycan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Meslek:
    Dj-Öğrenci
    Yer:
    Giresun-Trabzon-İstanbul (Nerden Çıkıcağım Belli D
    Banka:
    0 ÇTL
    HErkesin içinde bir fenerbahce askı (sempatizyanlıgı) wardir :)

6. aliser

aliser Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    170
    Banka:
    1 ÇTL
    eline sağlık yesim434..........

Sayfayı Paylaş