Atilla Taş

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,256
Takım
GALATASARAY
#1
Atilla TaşDoğum Yeri : Adana
Doğum Tarihi : 04 Şubat 1975
Eğitimi : Lise

Ceyhan ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Ceyhan'da bitirdi. Bu sırada okul müsamerelerinde düğünlerde şarkı söyleyip minik show'lara katılıyordu. Hep sahneyle ilgili bir şeyler yapmayı düşünürdü. Liseyi İstanbul Davutpaşa Lisesi'nde okurken üçüncü sınıfta Mersin'e göç kararıyla hayatı yeni bir yön kazandı, eşi olacak İlkay Hanım'la tanışıp ani bir kararla evlendi.

Değişik işlerde çalışırken bir yandan da gazinolarda şarkı söylüyordu, ciddi bir karar vermesi gerekiyordu, ya kaderine razı olup sıradan bir hayat sürecek ya da her şeyi riske atıp İstanbul'un yolunu tutacaktı. Tam o sırada kızı Sezen doğdu.

Askerde bir kaç sürgün yaşadı; önce Manisa, sonra Menemen, Çorlu, Yüksekova, Hakkari ve dönüş. Değişmiş, budanmış, hevesli bir ruh haliyle İstanbul, açlık, sefalet, terk edilme, köprüden defalarca İstanbul'a yenilip geri dönme ve sonunda Erol Köse ile tanıştığı gece, hiç umutsuz eline tutuşturduğu demonun hemen merakla dinlenmesi ve arkasından "Geri dön bakalım, adın neydi senin?" denmesi...
 
Top