1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Aura

Konusu 'Sinema, Televizyon Dünyası' forumundadır ve cırcırböcee tarafından 13 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL

Yönetmen : Orhan Oğuz
    Oyuncu(lar) : Gani Rüzgar Şavata
    Senaryo : Orhan Oğuz
    Görüntü Yönetmeni : Ümit Ardabak
    Müzik : Murat Evgin
    Kurgu : _
    Kostüm Tasarımcısı : _
    Yapımcı : Türkiye
    Dağıtımcı : _
    Yapım Yılı : 2006
    Süre : 90 dak.
    Gösterime Giriş Tarihi : 06/04/2007

Özet : “Aşkı tanımlayabiliriz. Aşkı anlatabiliriz. Ama... Haydar’la Yezide’nin aşkını kelimelere dökmekte, anlatmakta zorlanabiliriz. Onların aşkları insanların konuştukları, aradıkları aşklar değil. Onların aşkları, sözcüklerde değil de içimizde, algılarımızda, duygularımızda, bambaşka bir boyutta bilincin karmaşık sokaklarında yol alarak aşkın aurasında netleşir.

Acı duyarız. Ya da hüzün sinmiş bir coşku. Tanrısal bir gücün etkisi sarar ruhumuzu. İşte o zaman yüreğinizde bir açlık hissedersiniz. Önlenemez bir istekle kameranızı alır, auranın ışığı altında, sizi sürükleyen tanımsız bir enerjinin izinden başka sevdalara doğru yol alırsınız.

Mantığın işi yok burada. Bu, ışığın coşup kendinden geçmesinden başka bir şey değil. Ne bir erkeğin ne de bir kadının sesi. Düşünce, hiç değil. Yalnızca aşkla hesaplaşmanın başka bir adı. Yezide’yle Haydar’ın aşkı...”​

2. Çılgın

Çılgın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    30
    Banka:
    0 ÇTL
    Teşekkürler...

İzlediğimi sanmıyorum ama, sanırım izlenmeye değer bir film...

Saygılar süpermodum...

Sayfayı Paylaş