1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

avast yenilendi 7 karşınızda :)

Konusu 'Güvenlik Programları' forumundadır ve CeBuR tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. CeBuR
    Keyifli

CeBuR [maximum hokeli] Özel üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    2.330
    Meslek:
    657/1
    Yer:
    artvin
    Banka:
    280 ÇTL
    ücretli antivirüs programlarından ( avast pro dahil ) normal kullanımlarda hiçbir eksiğini bulamadığın sanırım 4 senedir kullandığım avast free home serisi antivirüs 7 nesiliyle karşınızda

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

kullandığım için tam güvenliği ben size garanti ediyorum ( forumda bu garantiyi verdiğim programların sayısı parmaklarınızı geçmez :)

kurlumu bilmeyenler için kısa bir özet geçiyorum
    önce eski antivirüs programınızı kaldırın zira çakışmalar olabiliyor bazen
    sistemi yeniden başlatın avast ın kurulum dosyasına tıklayın google cromeyi kurmayı önerecek dilerseniz kutucuktaki işareti kaldırın kurmayın zira biz [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] :)

program kurulduktan sonra kısa bir tarama yapacak ve sonra kayıt olmanızı isteyecek doldurun 1 yıllık üyeliğiniz aktif olmuş olacaktır ( tekrardan söylüyorum bu program deneme sürümü veya ücretli değildir kullanıcı sayısını bilmek için üyelik istiyor )

bilmeyenler için özelliklerini yazıvereyim

Geliştirilmiş Kurulum Paketi Yeni!
    3 farklı kurulum seçeneği: custom, express ve compatible. Compatible seçeneğiyle kurduğunuzda ikincil antivirüs programıolarak çalışır. Kısacası diğer güvenlik yazılımlarıyla uyumlu çalışır.

avast! FileRep Yeni
    Milyonlarca avast! kullanıcısının geri bildirimleriyle oluşturulan bulut tabanlı FileRep servisi, dosyaların saygınlığını belirler. Böylece güvenilmez dosylardan uzak kalırsınız.

Uzaktan Erişim Desteği Yeni
    Yeni eklenen uzaktan yönetim desteğiyle istediğiniz bilgisayara uzaktan erişebilirsiniz. Aynı şekilde başkalarının sizin bilgisayarına ulaşması için de avast! güvenlik yazılımlarından yardım alabilirsiniz.

Bulut Tabanlı Güncellemeler Yeni
    İnternette yaygınlaşan virüslere karşı gerçek zamanlı önlem alabilmek için bulut tabanlı güncellemeler gün boyu sürer. Arka planda yapılan güncellemeler işlerinizi bölmeden ve bilgisayarı yavaşlatmadan devam eder.

Arayüz Düzenlemeleri Yeni
    Arayüzde kullanımı kolaylaştırıcı düzenlemeler yapıldı. Arayüz tasarımı ve renkleri ise alıştığınız şekilde bırakıldı.

avast! AutoSandbox Geliştirildi
    Tüm şüpheli çalıştırılabilir programları ve web sitelerini güvenli sanallaştırılmış ortamda çalıştırarak sisteminizi korur.

Web Kalkanı
    Ziyaret edilen tüm sayfaları, indirilen dosyaları ve java komut dosyalarını tarar. Akıllı akış tarama özelliği sayesinde Web Kalkanı, web'de gezinme hızınızı düşürmez.

Antivirüs - Anticasus Taraması
    Program yeni sürümünde daha güvenilir bir koruma sağlayabilmek için her türlü zararlı yazılıma karşı daha güçlü hale getirildi.

Gerçek Zamanlı Anti-rootkit Koruması
    avast! Free Antivirus benzersiz gerçek zamanlı koruması tüm kernel-modlu sürücüleri kontrol ederek tüm rootkitler daha sisteminize zarar vermeden bulunarak durdurulur.

avast! Akıllı Tarama Özelliği
    Bilgisayarınızda yaptığı tarama sonucu beyaz listeye aldığı alanları değişiklik olmadıkça taramayan program bu sayede taranması gereken alanları %80 oranında azaltarak daha hızlı tarama sağlar.

Savunma Kalkanı
    Bilgisayarınızdaki tüm aktiviteyi gözlemleyen program şüpheli işlemleri rapor/bloke eder.

Mail Kalkanı
    Alınan ve gönderilen tüm e-postaları zararlı yazılım tehlikesine karşı tarar. Program taramayı MS Outlook için geliştirdiği bir eklentiyle, diğer e-posta servisleri için ise POP3/IMAP4/SMTP proxy'leriyle gerçekleştirir. Yeni versiyon gmail.com, sympatico.ca gibi SSL tabanlı e-posta servislerini de destekliyor.

P2P Kalkanı
    ABC, Ares, Azureus, BearShare, Bit Torrent, BitComet, BitLord, BitPump, CZDC++, Direct Connect, eDonkey, eMule, iDC++, iMesh, Kazaa, Kceasy, LimeWire, Morpheus, Opera's DC++, Overnet, Qtrax, Shareaza, SoulSeek, StrongDC++, uTorrent, Vuze, WinMX, Winny2, Zultrax gibi P2P programlarıyla indirilen tüm dosyalar kontrol edilir.

Anlık Mesajlaşma Kalkanı
    AIM (AOL Instant Messenger), Gadu-Gadu, gaim/Pidgin, Google Talk, ICQ, IM2 Messenger, Infium, Miranda, mIRC, MSN/Windows Messenger, Odigo, PalTalk Messenger, Psi Jabber Client, QIP, QQ, SIM, Skype, Tlen, Trillian, WengoPhone, XFire, Yahoo! Messenger gibi anlık mesajlaşma servisleriyle indirilen dosyalar kontrol edilir.

Network Kalkanı
    Ağ tabanlı tüm virüslere karşı koruma sağlar.

Sessiz/Oyun Modu
    Tüm tam ekranlı uygulamalar otomatik olarak algılanarak pop-up dahil bilgisayar ekranınızda açılacak her türlü uygulama bloke edilir.

CPU Optimizasyonu
    Çok çekirdekli CPU'larda daha hızlı çalışan avast! 6 disk alanında daha az yer kaplar ve daha az enerji harcar.

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    yillardir bende avasti kullaniyorum bende paralida kullandim ve parasiz da arada hic bir fark yok aslinda :))) aradaki tek fark ücreti :)))

3. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Benim bilgisayarda da avast var ücretsiz versiyonu:)

4. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    avast kullandım 3 yıl bu yıl değiştirdim ikisinden de memnunum:)

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Alternatif indirme linkini de resmi sitesi üzerinden ben ekliyorum. Ahh şu iframe virüslerinden çekinmesem ben de kaspersky'nin kasmalarından kurtulabilirim ama mecburum artık :)

Alternatif Link: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş