Avea'dan Kademeli "Jet Modem" Kampanyası

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,473
Beğeniler
8,992
Takım
GALATASARAY
#1
Avea Jet Modem ile kontratsız, taahhütsüz 1 GB internet tüm vergiler dahil ayda sadece 9 lira! 1 GB'ı aştığında da otomatik olarak 29 liralık 4GB paketine geçiş var!

Jet Modem Tarife Detayları:

 • Tarife aktivasyonları sadece Avea bayilerinden yapılacaktır.
 • Tarife bireysel faturalı hatlara özel gerçekleştirilecek aktivasyonlar için geçerlidir.
 • Faturalı Kademeli Jet Tarifesi aylık sabit ücreti 9 TL olup, tarife kapsamında abonelerimize verilecek Jet Modem'in cari bedelinin ödenmesi sonrasında Jet Modem'de kullanılacak hattın aktivasyonu yapılır yapılmaz abonenin hattına otomatik olarak her fatura dönemi için 1 GB internet kullanım hakkı tanımlanacaktır.
 • Mobil Modem tavsiye edilen bayii satış fiyatı 49 TLdir. Modem satışı kredi kartına taksitlendirme ile de yapılabilir.
 • Abonenin içinde bulunduğu faturalama döneminde1 GB internet kullanım hakkını aşması halinde; 4 GB internet paketine otomatik olarak geçiş yapılacak ve toplam 29 TL ile ücretlendirilecek, 4 GB'ı aşması halinde ise KDV ve ÖİV dahil MB başına 0,05 TL üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Bu tarifeye özel olarak abonenin veri kullanımından oluşan ücretlendirmeye fatura limiti uygulanacaktır. Abonelere, veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 99 TL olacaktır. Abonenin kullanımlarının bu bedelin üzerine çıkması halinde abonelere ayrıca ücret yansıtılmayacaktır.
 • Bu tarife, sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalı olacak; sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilecektir. Tarife kapsamında yurtiçi SMS gönderimi 40 Kr /adet ile ücretlendirilecektir.
 • Tarife kapsamındaki internet ve SMS kullanım hakları yalnızca yurt içi kullanımda geçerlidir. KKTC ve yurt dışı data kullanımlarını kapsamamaktadır.
 • Hat açılış vergileri 12 eşit taksitle abonenin faturasına yansıtılacaktır.
 • Tarife için herhangibir taahhüt zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan internet kullanım hakkı her fatura döneminin sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamındaki internet kullanımlarının kalan kısımlarını kullanamayacaklardır.
 • Müşteriler ilk ay için tarife ücretini kullandıkları gün sayısı ile doğru orantılı olarak ödeyeceklerdir.
 • Müşterilerimiz "KALAN MB" yazıp 9495'e ücretsiz SMS göndererek paket dahilinden kullandıkları data miktarını öğrenebilirler.
 • Mevcutta modemi olan müşterilerin modem hatları bu tarifeye taşınabilir.
 • Tarife dahilinde abonelere 1 GB sonunda ve 4 GB sonunda otomatik bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bu mesajlar 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.
Ücretlendirme:

1 GB'a kadar 9 TL
4 GB'a kadar toplam 29 TL
4 GB üzeri internet kullanımı 5 Kr / MB


Mobil Modem tavsiye edilen bayii peşin satış fiyatı 49 TL'dir. (Modem satışı kredi kartına taksitlendirme ile de yapılabilir.)

Abonelere, veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 99 TL olacaktır. Abonenin kullanımlarının bu bedelin üzerine çıkması halinde abonelere ayrıca ücret yansıtılmayacaktır.

Kampanya Dahilindeki Jet Modem Modelleri:

Avea Jet Mobil Modem MF190

- 3G, EDGE; GPRS; GSM Data ve SMS Servisleri
- GSM/GPRS/EDGE: 1900/1800/900/850 MHz
- HSDPA/WCDMA: 2100 MHz
- HSDPA: 7,2 Mbps* HSUPA: 5,76 Mbps
- 4 GB MicroSD Kart Desteği
- Tak-Çalıştır


Avea Jet Mobil Modem MF633
- 3G, EDGE; GPRS; GSM Data ve SMS Servisleri
- GSM/GPRS/EDGE: 1900/1800/900/850 MHz
- HSDPA/WCDMA: 2100 MHz
- HSDPA: 7,2 Mbps* HSUPA: 5,76 Mbps
- 4 GB MicroSD Kart Desteği
- Tak-Çalıştır


Avea Jet Mobil Modem MF627
- 3G, EDGE; GPRS; GSM Data ve SMS Servisleri
- GSM/GPRS/EDGE: 1900/1800/900/850 MHz
- HSDPA/WCDMA: 2100 MHz
- HSDPA: 3,6 Mbps*
- 4 GB MicroSD Kart Desteği
- Tak-Çalıştır

* Jet Mobil Modemler için belirtilen hız değerleri cihazların en yüksek hız değerleridir; veri erişim hızı şebeke koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Avea 3G kapsama alanı dışında kalan bölgelerde Jet Mobil Modemlerle EDGE hızında internete bağlanabilirsiniz.
 
Ekleyen Benzer konular Kategori Cevaplar Tarih
Suskun Fen ve Teknoloji 0

Benzer konular

Top