1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Avşar Gezi Eylemlerine Niye Katılmadığını Açıkladı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Avşar, Gezi Parkı olaylarıyla ilgili Twitter' dan mesaj gönderdiği Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşeceğini söyledi. Başbakanlıktan kendisini geri dönüş olduğunu belirten Avşar, "Ne olacağını önümüzdeki hafta açıklayacağım. Bir görüşme olacak" dedi.

"TARAF OLMAKTAN ÇOK BARIŞTAN YANAYIM"

Sanatçı dostlarından kendisine destek gelip gelmediği sorulan Avşar, "Hayır gelmedi. Zaten öyle bir şey istemiyorum." diye konuştu.

Hülya Avşar, Gezi Parkı ziyaretinde bulunacak mısınız? sorusuna ise, "Sanatçı olarak oraya gitmenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Sanatçının her zaman yapıcı olması gerekir. Bi taraf olmaktan çok barıştan yana olunması gerektiğini düşünüyorum. Onun için gitmiyorum ama onlara da hak vermiyor değilim. Sonuna kadar arkalarındayım. Bunun bir orta yolunu bulmak zorundayız. Oraya gittikten sonra orta yolu bulmak biraz zor olur düşüncesiyle ortada kalmayı tercih ediyorum" diye konuştu.

2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Ya şu kadını da başımıza adam ettiler ya, ne diyeyim ki...

3. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    Hep ortada kalmayı tercih etmiştir zaten kendisi .

4. İki nokta

İki nokta Üstat

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    Hayy'dan..
    Banka:
    1 ÇTL
    Biz seni Berlin in Berlin'le sevdik o yüzden orada kal direnişi Başbakan'a izah edicek en son kişi sen olmalıydın..

Sayfayı Paylaş