Magazin Avşar Kızı 27 Korumayla Geziyor

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,497
Şehir
Seattle.
#1
Daha çok sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Hülya Avşar, geçtiğimiz gün Twitter'dan paylaştığı bir fotoğrafla herkesi şaşkına çevirdi.

TAM 27 KORUMASI VAR

Ünlü sanatçı Hülya Avşar 27 erkek korumasıyla orman sefasını Twitter'dan paylaştı.

Sosyal medyanın gelişmesiyle birlikte sanatçı ve siyasetçiler mesajlarını buradan iletmeye başladı. Ünlü sanatçı Hülya Avşar'da 27 erkekle bir çamlık alanda fotoğraf çektirip Twitter'dan paylaştı. Avşar kızı fotoğrafın altına ise "korumalarımla orman sefası abartmış mıyım sizce?" diye yazdı.

Avşar kızının tam 27 kişi tarafından korunuyor olması neden bu kadar korkuyor sorularını akıllara getirdi.

BAŞBAKAN'I KAÇ KİŞİ KORUYOR?

Koruma denince şüphesiz akla ilk gelen isim Başbakan Recep Tayyip Erdoğan. Peki Erdoğan'ı kaç kişi koruyor?

Erdoğan'ı her biri 32 polisten oluşan 5 ayrı ekip koruyor. Bu ekiplerden 1'i İstanbul'da 4'ü Ankara'da hizmet veriyor. Ekibin içinde bomba, CAT 'Counter Attack Tim' ve yakın korumalar bulunuyor.

Ekibe 3 adet de bomba köpeği eşlik ediyor. Erdoğan, Özel Harekât timleri, Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı bomba ekibi, keskin nişancılar, Çevik Kuvvet, asayiş büro sivil ve resmi polisler tarafından da korunuyor.

Kimyasal, biyolojik silahları karşı önlem alan bir ekibin yanı sıra bir de Başbakanlığın EDS (Elektronik Denetleme Sistemi) ekibi de yüz taraması yapıyor.

SON MODEL SİLAHLARLA KORUNUYOR

Başbakanlık korumalarına 2012 yılı başında 120 adet Alman-İsveç yapımı Sig Sauer 556 tam otomatik tüfek satın alındı. Seyyar ve sabit dipçikli 2 modelden oluşan tüfekler, korumalara geçen aylarda dağıtıldı. Başbakanlık korumaları, tabancalarda da daha önce Sig Sauer'e geçmişti. Böylece, tüfekler de standart oldu. Sig Sauer'ler, korumaların kullandığı M-16, MP-5 ve Kalaşnikof otomatik tüfeklerin yerine geçecek.

 

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,140
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#2
Şu hatunu oldum olası sevmem yaşlandıkçada abesleşiyor,özelliklede konuşurken gülmesi çok itici.
 
Top