Ayak Sorunlarını Artık Ipad Iphone'dan Tespit Edebiliyor

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,469
Şehir
Seattle.
#1


Oturduğunuz yerden ayak ağrınızın nedenini öğrenebilirsiniz Ayak ağrısını belirlemek artık çok kolay Ağrınızın nedeni bir tık ötenizde Fulya Ayak Cerrahi Merkezi, gelişen teknolojinin avantajlarını hastaları yararına kullanan ilk klinik oldu.

İletişim teknolojisinin en yeni ve kullanışlı mecralarından olan Apple Store ortamında kendine yer edinen Fulya Ayak Cerrahi Merkezi, Ağrı Belirleyici uygulamasıyla bir ilke imza attı. Apple Store'dan Fulya Ayak Cerrahi Merkezi'ni iphone ya da ipad'ine indirenler, ağrı belirleyici uygulamasıyla ayağındaki ağrının neden olabileceğini oturduğu yerden öğrenebilecek. Ayağın tüm noktalarında karşılaşılabilecek tüm rahatsızlıkların yer aldığı programı kullanmak çok kolay.

Ayak şeklinde dizayn edilen ağrı belirleyiciye, ayağınızın hangi noktasında, nasıl bir ağrı hissettiğinizin verilerini girmek yeterli. Uygulama ayağın o bölgesinde olabilecek rahatsızlıkları sıralıyor ve tedavi için doktora yönlendiriyor. İlk kez böyle bir uygulamanın kullanıldığı klinik olan Fulya Ayak Sağlığı Merkezi'nde yenilikler bu uygulamayla sınırlı değil. Alışıldık hasta bekleme bölümlerine de farklılık katmak isteyen klinik yetkilileri, hastaların doktorlarını beklerken sadece dergi ve gazete okumayla sınırlı kalmamaları için, bekleme bölümüne ipad'ler koydu. Çeşitli oyunların da yüklendiği ipad'ler, özellikle çocuklarıyla gelen hastalar için beklemeyi kolaylaştırıyor.

 

Benzer konular

Top