Ayın Salağı

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,477
Beğeniler
9,012
Takım
GALATASARAY
#1

Ünlü manken Doğa Bekleriz, "kepçe" dediği kulaklarını soğuk sprey ve japon yapıştırıcısıyla başına yapıştırınca olanlar oldu. Kulakları şişen ve kızaran, ardından doktor yardımıyla özel solüsyonlarla yapıştığı yerden kulakları ayrılan Bekleriz, "Bana normal gelen bir durum, herkese komik geldi. Ben korkuyorum ki, ayın salağı ben seçileceğim"dedi.

Doğa Bekleriz yaşadıklarını ve duygularını şu sözlerle dile getirdi "Oysa ki, böyle bir insan olmadığımı, gündem için yapmadığımı beni tanıyan herkes bilir. Akıllı bir insanım da ama benim için kompleks olan bir durumu soğuk sprey ve bir damla japon yapıştırıcısıyla hallediyordum. MGD daveti sonrası kulaklarım sanırım tahriş oldu. Neyse, ben de gülüyorum bu duruma ve eğleniyorum aslında. Çünkü gündemde önemli birşey yokmuş gibi bu yazıldı. Bir tek kompleksim daha var ve o da leğen kemiğimin çıkık olması. Ama bunu kendim halledemeyeceğim. Ayrıca bunun operasyonu da yokmuş. Bu da ayrı bir komik durum" dedi

Kaynak: http://kelebek.hurriyet.com.tr/magazin/4511939.asp?m=1&gid=69
 

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,858
Beğeniler
136
#2
Ya çok komik inanmıyorum. Kepçe kulakları çok basit bir operasyonla düzeltiyorlar zaten (ben düzelttirdim dermişim :D )neden böyle salakça birşey yapmış anlayamadım :)
 

buhurdan

Özel Üye
Özel üye
Katılım
12 Ock 2013
Mesajlar
7,636
Beğeniler
1,828
#6
o ay ayın salağı seçilmiştir eminim yıl sonunda da yılın salağı seçilmiştir :D
 
Top