1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Aylardan Haziran, seslerden sol notası...

Konusu 'Aşk' forumundadır ve -araz- tarafından 26 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL

Bu akşam sabaha kadar ağlamak istiyor canım, sarhoş olmadan, acılarımı deşmeden öylece yalnızlıkla sevişir gibi, canım sıkkın değil, sanmayın özlenen herşeye ağlıyorum,niyetim yok! hiç birşeye...

Şimdi bıraksa gururum haykıracağım balkona çıkıp, "rolüm mutluluk" diye ardından zırvalayacağım en zorlu anlarımı, saçmalayacağım yıldızlara, sonra da ay`a kızacağım sen ayırdın benim diğer yanımı benden diye ...

Denklemlerinin bağı çözüldü, ellerim başka bir sahilde duasını ederken, silkelenmiş pazar akşamı biraz durgunum biraz da mutlu, söylesene gece! ağlamama müsade varmı yanıbaşında? dokunmayacağım ruhuna, canınıda acıtmayacağım, kinayeli cümlelerimi unutacağım sadece sessizce ağlayacağım gözlerinde...

Pazar akşamı bir ağırlık çöktü gövdeme, çalamıyorum kemanımı yüzüne yüzüne...
    şimdi ben senden çok uzaklarda ayrıldığımız günün düğününü izliyorum sen kimbilir hangi şehirlerde diretiyorsun ruhunu yaşamaya...

Aylardan Haziran, seslerden sol notası..

Sayfayı Paylaş