1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ayrılık her yanımda aşkı anlatan bir pusula!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 22 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL
    Kalbim hicran içinde, sessizlik ikliminde
    Çareler şifa sunmuyor, ruhumun hasret çeken firkatine ve ah u elemine
    Sararıp solduran dinmeyen özleminle, sabırda ki direnişim bir hüzün vecdinde
    Gözyaşlarım aman vermiyor, şehrine malik olmadığım bu idrakim hangi aleminde

Can dedim, nefsimle hala bedelleşemedim
    An dedim, hangi vaktin eşiğinde firkatina ram olacağımı hiç bilemedim
    Bir ömür umutla beslendim, serabın serencamında bazen kederlendim, inledim
    Nereye baksam,ruhumun hicranıyle yakarsam, meftun eden hüznümü hasrettim

Nasıl bir deryanın derdiyde seninleyim
    Bahtıma seslenen her keder ve çileyle halini tebessümle yadeden bir viraneyim
    Zikrimle ve kıtkanaat fikrimle yoluna yüz sürmeye adayım,bu hal üzere avarayım
    Neden iliklerime kadar nüfus etmez, hasrettiğin ve bıraktığın şefkatin ne yapayım

Sanki bir dere misali akıyorum sağa, sola
    Aklın istikameti, ruhumun hasret çektiği vahdeti, kalbimin dinmeyen kederi ne ola
    Alacağım her bir kararın kararsızlığında inlersem, iltica ettiğim hamiyetin kavura
    Savruluyorum şimdi bu halim nice ola, muhtaclığımın kadrini bilmem ki kim sora

Sığındığım kanatlar, umut ettiğim anlar
    Ruhuma seslenen sessiz çığlıklar, sensizlikte ki nefesimi kesen sorumsuz nazarlar
    Sinemi burkan olumsuzluklar, ne vakit dinecek, kalbim sürurla o halini yadedecek
    Sevincim, neşem gelecek, azmin, vecdim o hamiyetinin ilhamıyla aşkla filizlenecek

Hakikati fark etmeyen göz kalbi olur mu
    Her bir tarafı kuşatan ayetler, onca nefeslerin şehrine malik olur, anlaşılır mı
    Aşkın ve edebin serdedildiği bir sahrada hiç haşyetin izi bulunur vede sorulur mu
    Akıl, kalp anlamalı idrak ruhun yetisiyle vuslatınla buluşmalı sevdan anlaşılmalı

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş