1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ayrıntılı bilgi

Konusu 'Üye Otobiyografileri' forumundadır ve imposibel tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. imposibel

imposibel Usta

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    1. Adınız / Soyadınız = Sibel Soyadım =)

2. Doğum Tarihi/Yeri = Şubat desem de inanmayın akrebin iğnesini taşırım ruhumda.

3. Varsa Lakabınız = e-PaCk'ın otobiyografisini okuduğumda aklıma gelen ilk şey "Erkek Fatma'lığın" bulaşıcı olduğuydu =) Bana genel de Selim de derler Sibel yerine.

4. Nick'inizin Anlamı = Merakeden varsa araştırsın :P

5. Yaşadığınız Yer = Evren de herhangi bir yer.

6. Göz ve Saç Renginiz= Gözlerim de benim gibi dengesiz bir türlü ayarı tutturamıyor kimi zaman yeşil , kimi zaman kahve.. elâ demeye kalmadan yeşil oluveriyor. Saçlar da iris tabakası olmadığından olsa gerek sabit kahve.

7. Mesleğiniz = Beğenmezseniz yeni iş mi verilecek?

8. Eğitiminiz= İnsan her yaşta öğrencidir geyiği =) Güncel yani :P

9. En Sevdiğiniz Tatlı = İçinde şeker olan hiç bir şeyi sevmem mevye dahil.

10. En Sevdiğiniz İçecek = Şekersiz olan tüm içecekler şalgam ve şarap ilk sırada.

11. En Sevdiğiniz Yemek = Açlıktan insan ölümlerinin olduğu bir ülkede yaşıyoruz yemek ayırt etmemek için illâ ki Afrika'da , Pakistan'da vs. de olmak mı gerekiyor? Açgözlülüğe lüzum yok yediğim her yemeği severim.

12. En Sevdiğiniz Şarkı = Şarkı söylerken böğürmeyen her sesi dinleyebilirim.

13.Foruma kimin sayesinde üye oldunuz (neyiniz ve nicki ne) = e-PaCK'ı gördüm direk daldım foruma =) Kan kardeşim desem inanacaksınız sanki?

14. Hobileriniz = Kitap okumayı seviyorum ileride kendi adımı unutmamak için. Ve profesyonel olarak karete yapıyordum 6 ay öncesine kadar şimdi muhabbeti bile bayıyor. Masa tenisi yeni gözdem. Ve motor aşığıyım bu yaz ilk uzun seferime çıkacağım =)

15. Fobileriniz = Karete =) Bir de arabalar.

16. En Sevdiğiniz Dizi veya Tv Programları = Sabah sabah sabah haberleri. Ve akşam , iki baskıdan sonra algılayabiliyorum son yıllarda iyice laçkalaştı memleket.

17. Evcil Hayvanınız Var Mı? = Var ama evden attım. Bir de sevgilim var arada akşam yemeklerine geliyor annesiyle!

18. Sitede En Sevdiğiniz Üye (üyeler) = Sadece e-PaCK'ı tanıyorum doğal olarak o. -ler kısmı olursa ayrıca belirtirim.

19. En Sevdiğiniz Renk = Beyaz ama beyaz renkten sayılmıyor hepimizi kandırmışlar.

20. En Sevdiğiniz Hayvan = Sevgülüm =)

21. En Belirgin Özelliğiniz = Lafı gevelemektense söylemem. Patavatsızlık değil içimde kalacağına hepiniz bilin mert dert miydi yoksa?

Yeterince açık oldu sanırım tanıştık kaynaşırız zamanla =) Sorusu olan parmak kaldırsın...

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Güzel ve ilginç,ilginç olan yanı tatlı sevmemen :P Seni tanıdığıma sevindim :)

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Bigün siteye biri geldi içimden bu herifte kim yaa dedim. Ufaktan ufaktan karizma yapıyo, hem de kafadengi benim kafadan falan diyorum :D Gün oldu otobiyografisini yazıp ben İpek'im demez mi? :D Bu sefer biri daha geldi, referansı adı geçen şahıs olan hah sevgilisini de getirdi tamam dedim :) O da demez mi ben Sibel :) Hadi itiraf edin ben miyim sadece her ikisini de bay zanneden? (Gerçi hala şüpheliyim - Fobisi araba, hobisi motosiklet)

Şaka bir yana çok teşekkür ediyorum paylaşım için. Herşey gönlünüzce olsun...

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Erkek mi :) Şaka yapıyor olmasın :P

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Şahsi kanaatim :D

6. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL

Bir tek sen değilsin bende iki kişiyi erkek zannetmiştim hemde uzun süre ama otobiyografilerini okuyunca utandım resmen.:v güzel paylaşım olmuş emeğine sağlık.

7. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    meLekLerin arasından:)
    Banka:
    93 ÇTL
    bende E-Pack ı erkek sanmıştım yaa:D;A

8. imposibel

imposibel Usta

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    YoRuMSuZ ve diğer arkadaşlar;
    Böyle zannetmenizi tebessümle karşılıyorum. Girdiğim mekânlar da genellikle bu böyle olmuştur.

Ayrıntılı bilgi iyi olmuş =) e-PaCK bu konuda ne diyecek çok merak ediyorum doğrusu..şüphelenmek iyidir ;P

9. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Ben Epack e söyledim sadece güldü nickimden anlayacaklarını düşünmüştüm dedi onunda anlayışla karşılayacağını düşünüyorum.

10. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    Herkez aynı kanıda sanırım:) bende öyle sanmıştım ama sohbet odasında biraz muhabbet edince bayan olan yönlerinide arada yakalamıştım içimden yok yok bu erkek olamaz demiştim:D:D ( e_pack ) .Sende aramıza hoşgeldin bu arada böyle değişik kişilikleri ve eglenceli kişilerle tanışmak çok güzel otob.dikkatimi çeken bişi oldu sevgiline hayvan demen :) aman duymasın sitemizi önerirsen o gelmeden düzeltme yapman gerekicek sanırım:D:D

Sayfayı Paylaş