1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ayşe Arman Tam Bir Zekasız

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 14 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Nihat Odabaşı'ya verdiği erotik fotoğraflarla günlerce medya gündemini meşgul eden Ayşe Arman yine polemik yaratacak bir olayla döndü. 'Önce soyundum, şimdi giyinip geliyorum' diyen Ayşe Arman tesettüre girdi.

İçindeki çirkin kişilği başörtü bile saklayamamış.O kadar iğrenç duruyorki İğrenç olan yüzü ama.

İsterseniz kızın bu yorumlarıma daha fazlasını söylemediğime dua edin.Onun kadar aşağılara inemem çünkü.

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL

3. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Kim neden kızsın senin yorumlarına da keşke yorum kişiye değil de yaptığına olsaymış. Yaptığını saçma bulabilirsin... vs vs ama her ne olursa olsun kişiliğe ithafen söylenen sıfatları (zekasız..gibi) kişilik haklarına saygılı bulmuyorum.

4. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Asla tavırlarını beğenmediğim insanlara hakaret etmedim şimdiye kadar onunda kişiliğine hakaret etmeyecektim ama yeter ne yaparsa yapsın banane ama bu konuda bütün hakaretleri hakediyor bence.Onun terbiyesi böyle terbiyesizlikleri bu iğrenç hareketleri kaldırıyorsa o zaman benim sözlerimide kaldırabilir.Kusura bakmayın bu konuda sözlerim katı.

5. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Bi zahmet tavrını beğendiğin insana da hakaret etme zaten =L=L Önemli olan da bu demek istemiştim zaten düşüncesine yaptıklarına ya da söylediklerine değil kişiliğe hakaret olayına değinmek istemiştim.
    Neyse bu da benim fikrim sen öyle layık gördüysen söyleyebilirsin özgürsün tabiki.

6. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Ya yanlış anlama ben çok sinirlenince ne dediğimi bilemem pekde burayada ne dediğmii yazamam olmuş =L=L

7. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Aslında biz böyle yaparak o kadının ekmeğine yağ sürüyoruz.Hiç konuşmamak ciddiye almamak bir insana yapılacak en büyük hakarettir bence.Bu kadın onu hakediyor ama hislerimize söz geçiremiyoruz.Onun reklam çabalarına katkı sağlıyoruz.

8. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Ayşe Arman karşı mahllede :)
    Sanırım bu yazı dizisinden bahsediyorsun