Aysun Kayacı'dan Bir Gaf Daha

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Katılım
12 Ekm 2008
Mesajlar
4,357
Beğeniler
33
Şehir
En sevdiğimin yanından :=)
#1


AYSUN'DAN YENİ BİR GAF DAHA!
Aysun Kayacı, yine kendisini tutamayarak canlı yayında söylediği bir sözle hem stüdyodaki hem ekran başındakileri güldürürdü; program konuğu Günseli Kato'yu da gerdi...

NTV'deki 'Haydi Gel Bizimle Ol' programının konuklarından birisi de minyatür sanatçısı Günseli Kato idi.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; renkli kişiliği, mavi saçları ve bir Japonla yaptığı evlilikle gündeme gelen Kato'ya Müjde Ar, "Aşık olduğun adamın oğluyla evlendim demişsin. Bu doğru mu? Babasına aşık olup oğlunu almışsın öyle mi?" diye sordu.

Kato, "Doğru tabii" yanıtını verince yine inanmayan Müjde Ar, "Bayağı aşık oldun yani öyle mi?" şeklinde soru yöneltti. Günseli Kato'nun "Bayağı aşık oldum" sözlerinden sonra Müjde Ar bu sefer, "Niye babayı almadın peki?" diye sordu.

Bu kez Aysun'un ağzından gayrıihtiyari dökülen ve üstüne basa basa söylediği şu sözler duyuldu: "BABA'yı almış işte!"

Kayacı daha sonra söylediği lafın nereye gittiğini farkedip eliyle yüzünü kapattı. Stüdyodaki herkesi gülme krizine sokan bu sözlerden sonra Günseli Kato Aysun'a, "Yani az konuşuyorsun, öz konuşuyorsun, seni gidi. Aysun da hiç kaçırmıyor yani. Neyse iyi oluyor" diyerek gerilmesine rağmen tatlı tatlı uyarmayı tercih etti.

Pınar Kür, Müjde Ar ve Çiğdem Anad da bu sözlere çok gülerek bir süre kendilerini toparlayamadılar. Aysun Kayacı, daha sonra Günseli Kato'dan özür diledi. Ancak gülüşmeler uzun süre devam etti.
 

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,859
Beğeniler
136
#3
Aysun Kayacı adını görünce zaten yine ne yapmış şu aptal sarışın diyorum maalesef ki, haberi demin ben de haber sitesinde okudum çok komik ve bir de demin zap yaparken magazin programının birinde artık güzelliğiyle değil de zekası ile ön plana çıkmak istediğini ve aptal sarışınlıktan kurtulmak istediğini söyledi, sadece güldüm :)
 

Benzer konular

Top