1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Az uyuyan şişmanlıyor

Konusu 'Diyet / Mutfak' forumundadır ve MeRciMeK tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Kronik yorgunluk ve uykusuzluk şişman görünmenize neden oluyor. İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre Britanyalı yetişkinlerin yüzde 60’ı ya çok kilolu ya da obez. Araştırmaya göre bunun en önemli nedenlerinden biri uykusuzluk.
    Birmingham Heartlands Hastanesi’nden Dr Shahrad Taheri, “Uyku ve kilo arasından önemli bir bağlantı olduğunu gördük. Gecede yedi saatten az uyuyan kişilerin daha çok uyuyan kişilere göre daha şişman olduğunu belirledik” dedi.

Yapılan araştırmada ayrıca 4 saat ve daha az uyuyan kişilerinde yüzde 73 daha kolay kilo aldığını da gösterdi.

2. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL