1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

Forumda "YAZ" konulu resim yarışması düzenledik. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Azalıyorum

Konusu 'CerezGünlük' forumundadır ve Afitap tarafından 17 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. r0se
    Relax

r0se Birşeyler fazla, birşeyler fazla eksik. Özel üye

Beğenileri:
    1.743
    Ödül Puanları:
    4.830
    Yer:
    Neverland
    Banka:
    3.464 ÇTL
    Uykusuzluk kötü şey.
    Deli gibi uykun olup uyuyamamak.
    Sabahı dönüp durup huzursuzlukla etmek. Kafam bomboş aslında uyuyamamak çok saçma. Neyse bari birkaç bişeyler karalayayım. Bilirsin sen benim ilk gözağrımsın.
    En çok sana yazmışımdır. Hiç beceremedim günlük tutmayı ama sen hep vardın.
    Baya topladım kendimi, eskisi gibi değilim. Zaten iyileştiğimide farkediyordum şimdi tamamen iyiyim. Gökhanla konuştuk bir hafta felan önce sanki hiç bişey yokmuş gibi. Galiba arkdas gibi bişey olduk bende anlamadım ama , değişik bir duygu. 1senedir duymuyordum sesini hatta hiç bir bağlantım yoktu. Olsun diyede hiç çabalamadım. Sanardım ki tekrar sesini duysam başlarım ağlamaya,
    Okadar alışmışım ki onsuzluğa zerre acımadı içim. Aşmışım bişeyleri, iyileşmişim işte. Şimdi sadece canım istediğinde konuşabileceğim biri gibi. Zaten 1 2kere konuştuk sonrası sessizlik. İyide oldu :)
    Bilmiyorum günlük bozuntusu.
    İyiyim yani birkaç sene göz önüne alınırsa son bikaç haftadır mukemmelim hatta :)

Yada kendimi kandırıyorum bilmiyorum. Aslında bunları anlatmak için gelmemiştim ama yine de iyi geldi sana yazmak.
    Seviyorum seni iyikide varsın.

06.34

Düş bunu beğendi.
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.921
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    9.025 ÇTL
    Doludur doludur o. Yabancı değil bu durumlar bana. :)

3. r0se
    Relax

r0se Birşeyler fazla, birşeyler fazla eksik. Özel üye

Beğenileri:
    1.743
    Ödül Puanları:
    4.830
    Yer:
    Neverland
    Banka:
    3.464 ÇTL
    Değil vallahi :)