1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Azeri Muhabirden Diva'yı Çıldırtan Soru

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 17 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

Önceki gece Ataköy Nossa Costa'da sahneye çıkan Bülent Ersoy, program öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kendisini ayaklı kütüphane olarak niteleyen Ersoy, "Bu, hocalarımın bana taktığı bir lakaptır. Allah'a şükürler olsun Trt repertuvarında okuyamayacağım eser yoktur. Şimdiki yeni yetmelere benzemem" dedi.

SİBEL CAN ERSOY'U KENARDAN İZLEDİ

Aynı gece Yeşilköy'de bir otelde düzenlenen düğünde sahneye çıkan Sibel Can, programı bittikten sonra Bülent Ersoy'u dinlemeye gitti. Ersoy'u bir süre sahne kenarından izleyen Can, divanın kendisini sahneye davet etmesiyle izleyicilerin karşısına çıktı. Sahnede bir şarkı okuyan Can, Ersoy'un ikinci şarkı isteği üzerine "Ben sizin için daha güzel bir şey yapayım, siz seversiniz" diyerek mini bir göbek dansı yaptı.

"NE DİYECEĞİMİ SANA MI SORACAĞIM ULAN!"

Bu arada Bülent Ersoy herkesi şaşkına çeviren bir hareket yaptı. Bülent Ersoy, program öncesinde gazetecilerle sohbet ederken "Acaba, 'Azerbaycan'a selam gönderiyorum' diyebilir misiniz?" diye soran Azeri bir muhabiri, "Ne söyleyeceğimi sana mı soracağım ulan, ben Bülent Ersoy'um!" diyerek azarladı.

Sanaçının kendisine çevrilen ışık ve flaşlar nedeniyle bir hayli terlediği ve bu yüzden de makyajının sürekli aktığı dikkat çekti.

Sayfayı Paylaş