1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Baba bu işte

Konusu 'İlginç Linkler' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.786
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    388 ÇTL
    mailimden

Önce metni okuyun, ardından
    videoyu seyredin Oğlu babasına sorar : « Babacığım benimle maraton koşmaya var mısın ? » Kalp sorunları olmasına karşın baba, yine de « Evet, varım » diye yanıtlar. Ve bir maratonu birlikte tamamladılar. Baba oğul başka bir çok maratonu daha birlikte koştular. Baba her seferinde oğlunun yeni bir yarış talebini kabul ediyordu.Oğlu bir gün babasına « Baba, birlikte bir Ironman'a (Triathlon) koşmaya var mısın benimle ? » deyince baba bu kez de evet der ve kabul eder.(Bilmeyenlere anımsatalım ki Ironman dünyanın en zor triathlon yarışıdır ve üç dayanıklılık sınavından oluşur : Denizde 3, 86 km'lik yüzme, 180,2 km'lik bisiklet ve nihayet 42,195 km'lik bildiğimiz maraton.Baba oğul bu zor yarışı biirlikte tamamladılar.

Nasıl mı ?

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. CiMCiMe

CiMCiMe Usta

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    yan kesicilik
    Yer:
    evden
    Banka:
    6 ÇTL
    çok güzelmiş ya:(bide kalp hastasıymış:(her baba bu kadarını yapamaz bence:(

3. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    teşekkürler paylaşım için

4. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
    Mükemmeldi... Teşekkürler....

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Hakikaten etkileyici görüntüler. İnsanın şükretmesi için ne kadar çok nedeni olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş. Bilemiyorum gerçek babası mı yoksa özürlüler için bir tanıtım filmi mi ama ne olursa olsun etkileyici hazırlanmış. Görüntülerdeki şarkı da çok hoş.

6. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    aslinda isin gercegi su yurt disinda bugibi olaylari cok görersiniz yurt disindagercekten insanlra deger verirler ben bunlara cok sahit oluyorum bir hasta dusunun 70,80 yaslarinda biz olsak yataginda birakiriz ama burda öyle degil hergun duzenli bir sekilde onlari disari cikarirlar bu sadece 1 örnek

ne ise canisim eline yuregine saglik cok güzel bir ibret olucak link umarim herkes ders alir bundan.

7. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kayboldum:(
    Banka:
    35 ÇTL
    ay çok güzeldi yaa bencede her baba bunu yapmaz....

Sayfayı Paylaş