1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Baba Sevgisi

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Çağlayağmur tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.420
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    814 ÇTL
    Evet hep anne sevgisinden bahsederiz. Anne hep baştacıdır. Bir derdi bir sevinci ilk başta onla paylaşırız. Sırdaştır. Kendi doğrusuna uymadığımızda birçok tepkiyi, sızlanmayı,kırgınlığı göstersede yinede kıyamayan anne yüreği bağrına basar sever öper koklar.
    Peki ya babalar; onlarda sevgi yokmudur dersini? Sessizdir onlar yurekten severler. Şimdi babama doğru bir bakış attım. Ne kadarda kendinden emin bir duruşu var. Bir elinde çayı diğerinde tesbihi ne kadarda habersiz benim tarafımdan izlendiğinden. Belki sevgi sözcükleri kullanmadım ona karşı ama bilir ne çok sevdiğimi. O koca yürek sevginin sözcüklerde gizli olmadığını bilir. Kendide kullanmaz o sözcükleri ama o gözlüklerinin altından bakan yeşil gözlerin verdiği sıcaklık bazen bin sevgi sözüne bedeldir. Kocayüreklim sen hep bak oyle yeşil yeşil sevgi dolu...

Evettt hepimizin babamız için sözümüz vardır eminim ne dersiniz birkaç cümlede siz yazmaya?

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.786
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    388 ÇTL
    Babam varlığı için hergün Allah'a şükrediyorum iyiki benim babam diyorum...
    ona sarılmaktan sonsuz mutluluk duyuyorum...onun bana takılmalarına bayılıyorum...
    Varlığı güven veriyor.. Ne olursa olsun her zamn arkamda olduğunu bilmek korkmadan ilerlememi sağlıyor..
    Rabbim beni onsuz bırakmasın...

3. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Ya özellikle kız çocuklar için babaların yeri çok özeldir. Hani ilk karşı cinsi onlardan tanımak mı veya babaların kız çocuklara aslında biraz torpilli :-) davranmasından mı bilemeyeceğim.
    Benim gönlümde babam çok ayrı bir yerde. Aslında hayatımda en çok babamla kapıştım, sinirlendim, ergenken gider yaptım falan :-). ama hayatımda da en çok onu sevdim. Kapışmam sanırım onu çocukluğumun kahramanı ilan edip toz kondurmamam :-) Hayatta ne yaparsam yapayım sanki başım hiç belaya girmeyecek gibi düşünceye sağlayan kahramanım yaa o benim :-). Onun varlığını bile bilmek bana hayatta güvence veriyor.

4. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Beğenileri:
    4.420
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    814 ÇTL
    Kızları ilk prensi belkide ve ömrü boyunca o prens gibi birini arayışı.

5. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Yani öyle biri çıkmaz abla ya. Kıyaslamaya bile girmem şahsen :-)
    Hayatımda olacak adam hep ikinci :-)

6. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Beğenileri:
    4.420
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    814 ÇTL
    Tecrübe konuşuyor canım çıkmıyor; ) neyse bizde üçte biri kadar olsa idare eder diyeceğiz artık:)

7. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    Soğuk duruşundan dolayı hiç bir zaman yaklaşamadığım sımsıcak sıkı sıkı sarılamadığım babam..Yokluğuna alışamadığım alışmaktan ziyade her geçen gün daha çok özlediğim babam..Hastanede öperken duyduğum kokusu burnumun direklerini hala sızlatan babam..Mekanın cennet kabrin nur bahçesi olsun inş...Seni çok özledim..seni çok seviyorum....:( :(

(babası olanlar lütfen ama lütfen sağ iken kıymetini bilin ve onu hiç incitmeyin sonrası hiç bir şeyi telafi edemiyorsunuz...)

Çağlayağmur bunu beğendi.
  8. SAHRA_BUSE
    No Mood

SAHRA_BUSE MiKRoSKoBiKCaNLı Özel üye

Beğenileri:
    3.807
    Ödül Puanları:
    8.080
    Banka:
    747 ÇTL
    Babamm.. hiç ses etmeden yürekten yüreğe konuşabildiğim tek insan.. bi bakışla sende olup bitenlere nokta koyabilen..
    Paylaşmayı hiç sevmediğim.. en çok özlediğim.. hayran olduğum.. küçüklüğümden bu yana kendime idol edindiğim insan..
    Gülücüklerimi düşürdüğümde eğilip toplayan gerekirse kaşını çatıp geri yerine yerleştirebilen.. :)
    Sabaha kadar sürer satırlar..ne kadar yorumlansa da kelimeler eksik kalır anlatmaya ..

Sayfayı Paylaş