1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

BABALAR GÜNÜ...

Konusu 'Kutlamalar, Dilekler' forumundadır ve alemdar tarafından 15 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    Ve yine, bir babalar günü daha geldi çattı... Sensiz kaçıncı babalar günü sayısını hatırlamıyorum... Babalar günün kutlu olsun demeyi, seni özledim baba... Babalar günü özel ve güzel bir gün biliyorum, ama bir o kadar da benim için buruk... Tesellisi zor be baba... Hele senin yokluğuna alışamadım... Tesellim bende artık bir babayım ve oğlum benim babalar günümü kutluyor... Bende bu özel ve güzel günde, huzuru, mutluluğu ve burukluğu bir arada yaşıyorum artık...

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun...

( Baba adaylarının da tabi :-) )

katip ve Çağlayağmur bunu beğendi.
  2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Babalar gününde babamın yanındaydım o yüzden biraz geç bir mesaj oldu benimkisi ama hep böyle sevgileri bir güne sığdırmayı sevmemişimdir o yüzden bugün ,bu ay,bu yıl veeee daha nice yıllar babalar günün kutlu olsun babam....
    Ve tabiki tüm babaların bir güne sığdırmayacak günlerini kutluyorum. Babaları hayatta olmayan başta forum ferdlerinin olmak üzere somadaki evlatlara tekrar baş sağlığı diliyor sevgili babalarına Allahtan rahmet diliyorum.

alemdar ve katip bunu beğendi.
  3. Katip
    Hoşgörülü

Katip Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    2.391
    Ödül Puanları:
    5.580
    Meslek:
    ?
    Yer:
    Uzaklarda ...
    Banka:
    82 ÇTL
    Bayağı uzakta olsam bu kelimeye bende tüm babaların bu özel günlerini kutluyorum. Babanızın kıymetini çoooook bilin .

alemdar ve Çağlayağmur bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş