1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Babama..

Konusu 'DeNeMeLeR' forumundadır ve Safir tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Babama..

Seni o kadar çok özledim ki yazacağım hiçbir kelime hasretimi anlatmaya yetmez..

Zaman zaman hatıralara ait kutuyu açıyorum.. Neden insan eski yaraları deşip kanatmak ister baba?.. Ben de bu isteğe cevap veriyorum.. Tek tek hepsini çıkarıyorum kutudan.. Herbiri kendine ait yaranın kabuğunu kaldırıyor, kanıyorum....

Kimi pişmanlık oluyor boğazıma ilimik ilmik, kimi öfke olup karışıyor damarlarıma..
    En çok "keşke"ler yakıyor canımı.. "Keşke" diyorum hiçbir anlamı olmadığını bile bile.. Bedenim sarsılıyor yüreğimin gözyaşlarına yetişemiyorum..

Sonra yalnızlık.. En acı şekilde farkına varıyorum aslında kalabalıkların içinde bile yalnız olduğumun.. Kendimi kandırmaktan vazgeçiyorum.. Yağmur....

En sona seni bırakıyorum.. Bol köpüklü sade bir kahve pişiriyorum, karşılıklı içiyoruz.. Omzuna yaslanıyorum.. Kokun, kokunu ne kadar da özlemişim.. Sen askerlik anılarını anlatıyorsun, ben seni seyrediyorum.. Sonra benim doğduğum günü anlatıyorsun, çocukluğumu.... Artık çok gerilerde kalmış güzel günleri..

"Şimdiki aklım olsa" diyorum, "şimdi yanımda olsa.."....

.........................

Seni çok seviyorum babam..
    Rabbimin rahmeti hepimizin üzerine olsun..

Yazan..Mavi..

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.772 ÇTL
    Çok teşekkür ederim LostBlue. İkinci kez tekrar okudum. Tebrikler. Yüreğine, kalemine sağlık. Bu yeteneğini kullanmalısın.

3. incikk

incikk Uzman

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    En GüzeL HayaLLerdeN..!
    Banka:
    1 ÇTL