1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

"Bademleme"

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve Düş tarafından 29 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Düş
    No Mood

Düş Septik bir KADIN Özel üye

Beğenileri:
    2.055
    Ödül Puanları:
    5.580
    Banka:
    1.140 ÇTL
    *internette dolaşan açıklamalara göre islamda erkek çocukları ile eğleşmeye bademleme denirmiş. tarikat şeyhlerinin kız ve erkek çocuklarla oral seks yaptığı sapkınlığa verilen genel bir isimmiş.

*Bir diğer iddiaya göre islamda erkek çocuklarıyla eğleşmeye verilen isimmiş. yine iddiaya göre ateyizler, kemalizler, laikçiler, dinsizler, imansızlar ve gevurlar bunu istismar hatta tecavüz olarak adlandiriyormus.

Hem konuyu hemde tanımlari eksisozlukten yürüttüm.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.324
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.714 ÇTL
    Bu tanımlar bilinçli tabi ki. İddia iddia iddia...

Ben de papa seçimi sırasında papanın erkek mi, kız mı olduğunu kontrol edenlere (bir dönem erkek olmadığı halde erkek rolü yaparak papa seçilen biri olduğu için artık papa olacaklar delikli koltukta testis kontrolünden geçiyor) verilen ad diye duymuştum. :)

mina boncuk bunu beğendi.
  3. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.750
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.463 ÇTL
    *Bir diğer iddiaya göre islamda erkek çocuklarıyla eğleşmeye verilen isimmiş. yine iddiaya göre ateyizler, kemalizler, laikçiler, dinsizler, imansızlar ve gevurlar bunu istismar hatta tecavüz olarak adlandiriyormus.

Eğer bunu bu şekil adlandıranlar gavur ve ateyizlerse biz neyiz..? kime göre sapıklık yada tecavüz değil,? bana görede sapıklık ve tecavüz o zaman ben neyim dinsizmiyim,ateistmiyim..

Son düzenleme: 30 Mart 2016
  4. mina boncuk

mina boncuk Katılımcı

Beğenileri:
    331
    Ödül Puanları:
    1.580
    Banka:
    751 ÇTL
    Bunu anlamadim tam

ZARA LARYSSON, mirzah ve deneme1.2.... bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş