"Bademleme"

Düş

Septik bir KADIN
Özel üye
Yarışma Birincisi
*internette dolaşan açıklamalara göre islamda erkek çocukları ile eğleşmeye bademleme denirmiş. tarikat şeyhlerinin kız ve erkek çocuklarla oral seks yaptığı sapkınlığa verilen genel bir isimmiş.

*Bir diğer iddiaya göre islamda erkek çocuklarıyla eğleşmeye verilen isimmiş. yine iddiaya göre ateyizler, kemalizler, laikçiler, dinsizler, imansızlar ve gevurlar bunu istismar hatta tecavüz olarak adlandiriyormus.

Hem konuyu hemde tanımlari eksisozlukten yürüttüm.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Bu tanımlar bilinçli tabi ki. İddia iddia iddia...

Ben de papa seçimi sırasında papanın erkek mi, kız mı olduğunu kontrol edenlere (bir dönem erkek olmadığı halde erkek rolü yaparak papa seçilen biri olduğu için artık papa olacaklar delikli koltukta testis kontrolünden geçiyor) verilen ad diye duymuştum. :)

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
*Bir diğer iddiaya göre islamda erkek çocuklarıyla eğleşmeye verilen isimmiş. yine iddiaya göre ateyizler, kemalizler, laikçiler, dinsizler, imansızlar ve gevurlar bunu istismar hatta tecavüz olarak adlandiriyormus.

Eğer bunu bu şekil adlandıranlar gavur ve ateyizlerse biz neyiz..? kime göre sapıklık yada tecavüz değil,? bana görede sapıklık ve tecavüz o zaman ben neyim dinsizmiyim,ateistmiyim..

Son düzenleme:

mina boncuk

Katılımcı
*internette dolaşan açıklamalara göre islamda erkek çocukları ile eğleşmeye bademleme denirmiş. tarikat şeyhlerinin kız ve erkek çocuklarla oral seks yaptığı sapkınlığa verilen genel bir isimmiş.

Hem konuyu hemde tanımlari eksisozlukten yürüttüm.
Bunu anlamadim tam