Bağışıklık Sistemi Nasıl Kuvvetlendirilir?

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,248
Takım
GALATASARAY
#1
Bağışıklık Sistemi Nasıl Kuvvetlendirilir?

Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmek için Prof. Dr. Ahmet Maranki bazı tavsiyelerde bulunuyor. Özellikle beslenme konusunda verdiği bilgileri duyunca çok şaşıracaksınız. Mesela Ahmet Maranki 7 yaşından büyüklere süt içmemelerini öneriyor. Diğer tavsiyeleri şöyle:

Kış mevsimi için vücudumuzun bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek zorundayız.

Doğal Beslenirseniz Hiç Hasta olmadan Yaşayabilirsiniz !

Evet, Ahmet Maranki çok iddaalı konuşuyor: “Doğal beslenir, doğal yaşarsanız, hiç hasta olmamanız mümkün”

Hastalıklardan Korunmak İçin Ne Yapmalıyız?

Hastalıklardan korunmak için başışıklık sistemimizi kuvvetlendirmemiz gerekiyor. Ahmet Maranki hocamız temel amacımızın vücutta biriken toksinlerin atılması ve kanın temizlenmesi olduğunu söylüyor. Kan temizlenirse, kanın içinde mikroplarla savaşan askerlerimiz tam olursa, o askerler bedenimizi korurlar.

Bağışıklık sisteminiz düşerse hastalıklar ortaya çıkar

Ahmet Maranki, kanınız tam olursa, kandaki muhafızlarınız tam olursa, saçlarınızın dökülmeyeceğini, gözlerinizdeki görmenin azalmayacağını, tiroidinizin bozulmayacağını ve hiçbir organınızda arıza olmayacağını söylüyor. Bunların olma sebebi, bağışıklık sisteminizin düşmesidir.

Bağışıklık Sistemi Neden Düşer

Bağışıklık sistemini düşmesinin iki türlü sebebi olduğunu söylüyor Ahmet Maranki. Bağışıklık sisteminin düşmesinin sebepleri bir “Serbest radikal” denilen dışarıdan alınan olumsuz etkenler, besinler, radyo dalgaları ve manyetik alanlar; bir de olumsuz düşünceler, kötü haberlerdir. Yani maddi ve manevi sebeplerden bahsediyor.

Kozmik Beden Temizliğinin Vücuda Faydaları :

*Karın boşluğu içindeki suyun emilimini yapmaktadır.

*Kalın bağırsak duvarlarına idrarın çok acı olması sebebi ile baskı uygular ve yapışmış olan polipler ve balgamları ayırmaktadır.

* Kalın bağırsak duvarlarının yapısının stimule etmekte ve kendi kendine peristaltik hareketini geri kazanması için yardımcı olmaktadır.

* Sadece 1-2 defa uygulamasından sonra bile tenye ve diğer patolojik rahatsızlıkları boşaltmaktadır. Kalın bağırsak mikroflorasının bozulmamasına ve zamanla tam ters olarak normal hale getiriyor.

* Kalın bağırsak Ph ve mikroflorasının normale dönmesini sağlamaktadır. Kalın bağırsak duvarlarını ve peristal hareketinin düzenlenmesini sağlar.

* Hemoroid, polip, paropraktit, helmintoz ve diğer parazitlerin yok olmasını sağlar.

* Yutak ve gırtlak geçişi başta olmak üzere tüm boşaltım sistemlerini rahatlatır.

* Vücudu su tutmayan kişilerin, sık sık kabızlık yaşayanların, büyük tuvalete ilaç ile çıkanların bedenlerini rahatlatır.

* Zayıf ve nazik yapılı vücuda sahip, cilt yapısı kurumuş deri dökümü var, devamlı üşümekte olan bu insan tiplerindeki kişiler tavsiye edilmektedir.

* Fazla gaz oluşan, kabızlık veya fekalii (koyun pisliği gibi) yaşayan kişilere rahatlık verir.

* Bel ve kalça eklemi ağrıları, âdet bozukluk, sperm boşaltma azalmış durum, deri kuruluğu ve dökülme, üşenmek, güçsüz, deri rengi koyulaşmış, aşırı derecede zayıflamalara karşı etkilidir.
 

Benzer konular

Top