Baharla Tazelenin ve Güzelleşin

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,526
Beğeniler
6,240
Takım
GALATASARAY
#1
Baharla Tazelenin ve GüzelleşinBahar geldi geçiyor nerdeyse olsun henüz geç kalmış sayılmazsınız sevgili bayanlar baharla birlikte cildinizde canlansın güzelleşsin önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ederek hemen uzmanların tavsiyelerine göz gezdirelim..

Cilt yenilemenin amacı, zarar gören deriyi onarmak. Cilt tipi ve hasarın şiddetine göre, dermatoloji uzmanlarıyla estetik cerrahlar, bu konuda yardımıcınız oluyor. Hafif hasarlar, harici ürünler ve dermatolojik uygulamalarla ortadan kaldırılırken; ileri vakalarda cerrahi yöntemler kullanılıyor. Cilt yenilemek amacıyla dermokozmetik ürünler, peeling, botoks, dolgu ve lazere başvuruluyor

Güneş kremsiz asla dışarı çıkmayın
Baharın belirmesi, güneşin alevlendirdiği cilt hastalıklarının ortaya çıkmasını kolaylaştırıyor. Cilt lekeleri baharla birlikte belirginleşiyor. Mutlaka güneş koruyucu kullanılması gerekiyor.

Daha genç dudaklara sahip olmak istiyorsanız
Dolgu enjeksiyonu; yaşlanma sonucunda gelişen volüm kaybını ortadan kaldırmak amacıyla uygulana- nıyor. En çok ağız çevresi, dudaklar ve gülme çizgileri dolgu işlemiyle tedavi ediliyor. Amaç, derideki boşlukları doldurmak. Dolgu amaçlı çok sayıda madde kullanılıyor. Tercih edilecek maddeler, derideki etki süresine göre kısa ya da uzun süreli oluyor.

Saçlarda sonbahar etkisine dikkat etmelisiniz
İlkbaharda mevsimsel saç dökül-mesi yaşayanlar, bu dönemi daha kısa sürede atlatmak istiyorlarsa saç mezoterapi-sinden faydalanabilirler. Bu yöntemle saç köklerine vitamin-ler ve kan dolaşımını artıran maddeler enjekte ediliyor.

Ve En önemlisi Tüylere veda edin

İlkbahar, lazer epilasyon için uygun bir dönem. Ciltte yanma ve bronzlaşmanın olmaması, lazer epilasyonun olası risklerini ortadan kaldırıyor.
 

Benzer konular

Top