Bahçe Dekorasyonunda Eşya Seçimi

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,248
Takım
GALATASARAY
#1
Bahçe Dekorasyonunda Eşya Seçimi

Bahçenizin ihtiyacı olan sadece bir masa takımı ve kocaman, renkli bir şemsiye mi? Yoksa yazları misafir ağırlama alanınız daha mı şık gözükmeli? Bahçe veya terasınızda yaratmak istediğiniz hava için birçok seçenek var. Şimdi yaz günlerindeki eğlence anlayışınızı göz önüne alarak, size en uygun bahçe eşyalarını seçelim.Küçük ve Şık

Herkes büyük bir dış alana sahip değil. Eğer şehir içinde bir dairede küçük bir terasınız veya evinizin küçük bir arka bahçesi varsa, tam döşemeli ve büyük mobilyalar size uygun olmaz. Mekanınızı bir bar ve bar sandalyeleri ile dekore etmeniz alanınızı genişletir. Barın ekstra yüksekliği size daha fazla alan olduğu hissini verecektir. Barın inceliği ise sizi hareket bakımından rahatlatacaktır.

Gizli Bahçe

Yeşillikler arasında yaşıyorsanız ve bahçeniz yeşil bir bütünün parçası ise, bu güzelliği bozmayacak, araya kolayca karışacak eşyalara ihtiyacınız var demektir. Bu durumda, doğal ahşap seçenekleri tam size göre. Basit çizgileri ve beyaza yakın tonlarda yastık kumaşlarını seçerseniz, eşyalarınız yerine çiçekleriniz öne çıkacaktır.

Deniz Esintisi

Deniz hissini bahçenize taşımak için ille de deniz kenarında veya havuzlu bir evde oturmak zorunda değilsiniz. Sahilde veya bir plajda oturma hissini size en kolay verecek eşyalar renkli geniş sandalyelerdir. Bu koca sandalyelerin yanına içeceğinizi koyabilmek için mutlaka yan masalar ekleyin. Bir de kocaman, çizgili kumaşlı bir şemsiye koyarsanız ihtiyaçlarınız tamamlanmış olacaktır. Sandalyelerinizi plastik bile tercih edebilirsiniz. Böylece kış aylarında da kolaylıkla dışarıda bırakabilirsiniz.

Dışarıda Yaşam

Bu yaz evinizin içindeki yaşamı dışarı taşıyın. Bahçe eşyaları yapan çoğu şirket, artık evinizin içindeki sıcak hissi, dışarı taşıyabilmeye yönelik üretim yapıyor. Sizi evinizin içinde hissettirecek, her türlü havaya dayanıklı bahçe eşyalarına sahip olabilirsiniz. Eğer vaktinizin çoğunu dışarıda geçirmeyi tercih ediyorsanız, bu sizin için çok uygun bir seçenek olabilir. Evinizdeki halı keyfini bile dışarı taşıyabilirsiniz.

Modern ve Temiz

Evinizin ince ve temiz stiline uyacak bahçe eşyaları bulmakta zorlanıyor musunuz? Sürekli karşılaştığınız ferforje bahçe eşyalarından sıkıldınız mı? Hafif ve kare tasarımlara gitmeye çalışın ve eşyalarınızın etrafını kümeler halinde duran geniş, uzun, beyaz mumlarla süsleyin.

Bahçe eşyaları seçerken, başka dikkat edilmesi gereken önemli bir konu mu aklınıza geldi? Bahçenizi süslerken ve eşyaları seçerken önerileriniz mi var? O zaman, bizimle mutlaka fikirlerinizi paylaşın! Sizi okuyor olacağız.
 

Benzer konular

Top