Bakmalara Doyamayacağınız En Çirkin 20 Ünlü

Katılım
3 Arl 2013
Mesajlar
260
Beğeniler
67
Yaş
14
Şehir
kurtadamlık kontluğu
#1
Kimi doğuştan kimi kendi seçiminden dolayı çirkin. Zengin, ünlü; ama çok da çirkinler.

İşte dünyanın en çirkin 20 ünlü starı

1 – Michael JacksonBaşka birini mi bekliyordunuz? Michael Jackson eskiden başarılı bir zenci şarkıcıydı; fakat bunun sorumluluğunu alarak ününü ve yüzünü mahvetmişti. Günlük olarak değişmesi gerekiyormuş gibi gözüken bir burnu olan albino bir uzaylıya benziyordu. Eğer görünüşünüzden memnun değilseniz bir daha düşünün, sonunuz onun gibi olabilir.

2 – Marilyn MansonCidden, bu adama ne olmuş böyle? Hayaletimsi beyaz makyajı, kan kırmızısı dudaklarını ve mavi gözünü daha da bir ortaya çıkartıyor. Marilyn tam bir canavar görünümlü ve söyleyecek başka bir şey yok, o çirkin olmayı kendi seçti. Sadece çirkin olmakla kalmıyor aynı zamanda da ödümüzü kopartıyor.

3 – Jocelyn Wildensteinİşte estetik ameliyat bağımlısı olmanın sonu! İsviçre’nin zengin isimlerinden olan Jocelyn, çirkin olmasıyla ünlü. Bu görünümünden dolayı, “Bride of Frankestein” a gönderme olarak “Bride of Wildenstein” (Wildenstein’ın gelini) adıyla anılır. Yıllarca neredeyse 4 milyon Amerikan Dolarını estetik amelliyatlara harcamıştır ve bu paranın tamamını sanat simsarı milyarder kocası Alec Wildenstein karşılamıştır.

4 – Michael BerrymanHayır bu makyaj değil. Los Angeles’ta doğan aktör, Hypohidrotic Ectodermal Dysplasia adında, az rastlanan, ter bezleri, saç, tırnak ve diş yoksunluğu olarak bilinen bir hastalıkla boğuşmaktadır. Wes Craven’in 1977 yapımı korku filmi “The Hills Have Eyes” filminde Pluto rolünde oynamıştır. Birçok bilim kurgu filminde rol almıştır, bunların arasında My Science Project (1985), Weird Science (1985), Armed Response (1986) ve Evil Spirits (1990) gibi filmler vardır. Bunlara ilaveten One Flew Over the Cuckoo’s Nest ve The Devil’s Rejects adlı filmlerde de oynamıştır. Star Trek: The Next Generation ve The X-Files adlı dizilerde de rol almıştır.

5 – DJ QuallsAslında onun da çirkin olmak için kötü bir sebebi var. Fakat, tıpkı Berryman gibi o da bunu iyi bir şeye dönüştürmeyi başarmış. 14 yaşında Hodgkin’s lymphoma olarak bilinen bir çeşit kansere yakalanmıştır. Operasyonlar sırasında dalağı da alınan Qualls’ın, 2 yıllık amelliyatlar, kemoterapi ve radyasyon tedavileri sonrası, kanser hücreleri yok olmaya başlamıştır ama bu onda şu anki bu zayıf görünüşü bırakmıştır. 1997 yılında, Nashville Belmont Universitesi’ne girmiştir. David LaChapelle tarafından bir yerel tiyatro gösterisinde keşfedilmiş ve bir model olmuştur. Evet yanlış duymadınız bir model. Hem de Prada ve Calvin Klein ile çalışmıştır. Sonrasında da “Road Trip” adlı film ile şu anki ününe kavuşmuştur.

6 – Marty FeldmanYine başka bir korkunç durum. Marty Feldman (1934-1982), İngiliz yazar, komedyen ve BAFTA ödüllü bir aktör ve Garves Hastalığı olarak bilinen tiroid bozukluğunun sebep olduğu kocaman gözleriyle tanınır. BBC için The Army Game, Bootsie and Snudge gibi durum komedileri yazmıştır ve sonrasında da yine BBC’de Marty adında kendi şovunu yapmıştır. Bunun dışında The Adventure of Sherlock Holmes, Smarter Brother ve Mel Brooks’un Silent Movie’sinde yer almıştır. The Last Remarkable of Beau Geste’ yi de yönetip baş rol oyunculuğunu yapmıştır. The Muppet Show’un “Arabian Nights” adlı bölümünde de konuk oyuncu olmuştur.

7 – Clint HowardBu sefer ilginç bir hastalık durumu yok. O sadece çirkin. Fakat, bu durum onu da ünlü yapmıştır. 1959′da doğan aktör, Cocoon, Parenthooh, EdTV, Apollo 13, Austin Powers, That Thing You Do gibi birçok film de rol almıştır. 1998 yılında Howard, MTV’nin Yaşamboyu Başarı Ödülünü almıştır. 2 kez evlenmiştir, bu da görünüşünün önemli olmadığını gösteriyor.

8 – Shane MacGowanİrlandalı müzisyen, The Pogues’un orjinal şarkı yazarı ve şarkıcısı olarak biliniyor ve en çok da son 30 yılın en önemli ve şairane İrlanda şarkı yazarı olarak tanınıyor.

9 – Lyle LovettLyle Lovett kesinlikle birilerine şantaj yapmış olmalı, yoksa başka nasıl aktör olabilirdi bilinmez. Bir de bunun üstüne Julie Roberts’ın da bu adamla evlenmiş olması onun da deli olduğunu düşündürtmüyor değil.

10 – KelisKelis’in böyle bir halde sokakta yürüyebilmesi bile cesaret örneği. Aslında bir erkek olduğuyla ilgili söylentiler ortada dolaşıyor ve kesinlikle bu kadında bir terslik olduğu kesin. Her fotoğrafında ağzı açık bir şekilde sanki insanları yiyecekmiş gibi bakıyor.

11 – Iggy PopIggy Pop, rock şarkıcısı, şarkı yazarı, aktör ve Punk’ın büyükbabası olarak da biliyor. 1960 ve 70′lerde heavy metal ve punk rock türlerinden etkilenen garaj rock grubu The Stooges’un solistidir aynı zamanda. Sahneden atlamalar, ki bunu yapan ilk insanlardan biridir, vücuduna çiğ et sürmesi veya kırık şişelerle kendini kesmesinden dolayı The Stooges’ın kötü bir ünü vardır. İşte sert olucam diye çirkin böyle olunuyor heralde.

12 – Steven TylerBu adam kesinlikle bir zombiye benziyor. Harika bir şarkıcı, Hollywood’taki en seksi kızın babası, kadınların hayal ettikleri tüm paraya sahip; ama çirkin mi çirkin.

13 – Courtney LoveUyuşturucu insanları daha güzel yapmıyor ve bu kadın, olabileceği en çirkin ve depresif hale gelmiş durumda.

14 – Donatella VersaceYıllar nasıl da geçiyor. Yetenekli, ünlü ve zengin ama o da diğer ünlülerimiz gibi oldukça çirkin.

15 – Amy Winehouseİngiliz soul, jazz ve R&B şarkıcı ve söz yazarı Amy Winehouse, uyuşturucu kurbanı olmuş başka bir ünlüydü. Vücudunda bir çok eski tarzda çıplak kadın dövmesi vardı ünlü şarkıcının. Bunu ona sorduklarında “Çıplak kadınları seviyorum. Bu konuda bir kadından çok bir erkeğim. Fakat lezbiyen değilim” derdi.

16 – RonaldinhoBelki de şu aralar dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Ronaldinho, en komik, en dürüst ve en kibar ünlülerden biri. Ama ne yazık ki, en çirkinlerden biri aynı zamanda. Kazandığı paraları kendi imajı hariç başka bir şeylere harcadığı kesin.

17 – Kelly Osbourne“Ne yapayım, ben çirkinim” diyor Kelly ve aslında bunu herkes biliyor. İngiliz aksanı çok şirin ve çok sevilen biri; fakat Kelly tam bir şımarık çocuk ve bazen de çok sinir bozucu olabiliyor. Onun kilosuna takılmamak gerek çünkü sürekli değişiyor ve kimseyi ilgilendirmiyor. Şişman olmak çirkinlik demek değil ama Kelly çirkinler listesinde kendine bir yer edinmiş bile.

18 – Tori SpellingTori Spelling, babasına teşekkür etmeli onu oyunculuk dünyasına soktuğu için; çünkü başka türlü girmesinin bir şansı yoktu. Bazen gözünüzün alışacağını düşünürsünüz birini ekranda görmeye; ama Tori için bu geçerli değil. Ve bir de öyle bir oyunculuğu var ki ona değinmeye bile gerek yok.

19 – Rosie O’DonnellRossie O’Donnell tam bir erkek Fatma ama listemizde olmasının sebebi bu tavrı değil. Tek k
 

Esr3

Özel Üye
Özel üye
Katılım
7 Ags 2012
Mesajlar
2,371
Beğeniler
281
#4
Allahin yarattigi cirkin olmaz diyecegimde michael jacksonda baska tabi :D
 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,839
Beğeniler
6,505
Şehir
Seattle.
#7
Michael bence de gayet yakışıklı... Bende beğeniyorum :rolleyes:
 
Top