1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Balıkçı

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 29 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    714 ÇTL
    Hergün nefis balıklar tutan balıkçıya, balıkları başkası kapmasın diye bekleyen restorant sahibi bir gün sorar;

Sen bu balıkları tutmak için hergün kaç saat çalışıyorsun?

Balıkçı 4 saat diye, cevap verir.

Peki kalan zamanında ne yapıyorsun? diye sorar restorant sahibi.

Balıkçı da; içki içiyorum, gitar çalıyorum, sevgilimle oynaşıyorum, sex yapıyorum der.

Restorant sahibi, peki günde 8 saat çalışsan, çok kazanıp bir tekne alsan, yanında adam çalıştırsan, sonra 2-3 derken, bir tekne filosu kursan,

Balıkçı; peki ne olacak öyle yapınca?

Restorant sahibi; Ne olacağımı var? Büyük tekneler alırsın, konserve, ihracat işi derken borsaya girersin, çok ama çok para kazanırsın.

Balıkçı, peki o zaman ne yapacam?

Restorant sahibi; paran bol olur, sen çalışmazsın bile, senin yerine başkaları çalışır.

Balıkçı;

-eeee?

Restoran Sahibi ;

-ee simi var? gitar çalarsın, içki içersin, sevgilinle oynaşırsın, sex yaparsın.

Balıkçı, hayret bi şeymişin ya. Ben bunları zaten yapıyorum :D