1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bana dert eyleme o gamı,sessiz sedanı!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 23 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL
    Nasıl bir cenderenin içindeyim
    Ruhumu esir eden bir lahzanın, susturan zamanın feryadındayım
    Açmadım gönül hicranımı, hasretmedim melalimin figanını nasıl bir tutsağım
    Ürperti veren bir zamanın sahnesinde ağlarım, sessizlik içindedir gam-ı vicdanım

Titrerim düşündükçe neyleyim
    Beni benden alan bir haletin serabında hüzün yaşamaktayım
    Çekincelerin kucağındayım, keder vermeyim diye anbean sancılarımı avuçlarım
    Dinmiyor ki bu feryadım, sessiz bir çığlığımın duyulması için umuduma sığınırım

Ne alsam elime, gam var yine
    Yadımda ki firkatin benliğinde,cezbeden halinin dirliğinde
    Yaratan ne güzel yaratmış,bahar her bir yanında açmış, bu ne müthiş sevdayımış
    Aşkın halinde niyazmış, hakikatin ramında sabırmış,vecdin alinde ki kanaatmiş

Nasip kalkıp yol almalı
    Bir ömür saklanan umutlar, günyüzüne çıkıp arınmalı
    Kalbin inşirahı halin deminde sır olan aşkı,ibretle anlatmalı, idrakte yaşatmalı
    Ruhum araftan kurtulup, ahdiyle hürriyetine kavuşmalı ve şevk sinemi kuşatmalı

Ne kadar üzülsem hasretine
    Bir ömür sabredip beklesemde,sen yinede bu halimi görme
    Viran eden, boyun büktüren,yılların içine hapseden hicranımı bilipte kederlenme
    Biran olsun merak eyleyip o münbit halinle, sinemde ki yadıma o ihsanınla girme

Çöl oldu bu gönlüm niye
    Bak yine suya hasrettir vecdim, umit etsemde hicran sinemde
    Sabır kifayet etmiyor, kanaat içime sızı ekiyor, hissiyatım kurumuş dal halinde
    Bir ömür nazar etmesen de, halimin perişanlığını işitmesen de olsun yinede üzülme

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş