1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bana yardım edebilir misiniz?

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve GöLGe tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    Masaüstümde bulunan linki olmayan bir videoyu forumda nasıl paylaşabilirim?

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Foruma Resim Ekleme:

Resim paylaşımı için % 90 oranında arkadaşlarımız [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] adresini kullanıyolardı ancak son 10 gündür sitede bir sorun var ve beyaz sayfa ile karşılaşıyorsunuz. Kendim ağırlıklı olarak [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] adresini kullanıyorum bu işlem için. Başka arkadaşlara da yardımı olması için tinypic adresine resim ekleme ve sonrada forumda paylaşma olayını ekran görüntüleri ile anlatmaya çalışayım.

Bilgisayarımızda bulunan bir resmi forumda paylaşmak için adres satırına [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]yazıp ilgili sayfayı açıyoruz.

Yukarıdaki "Dosya Seç"butonuna tıklayıp açılan pencereden bilgisayarımızdan yükleyeceğimiz resmi gösteriyoruz ve "UPLOAD NOW" yazan butona tıklayıp resmin yüklenmesini bekliyoruz. Resmimiz yüklendikten sonra alttaki gibi bir görüntü geliyor.

Bu pencerede 1 numara ile gösterilen kutucuuktaki metni kopyalayıp aynen olduğu gibi forumda metin yazılan alana yapıştırabiliriz. Bu durumda konu açtığımızda resmimiz görünür hale gelecektir.

Alternatif olarak 2. numara ile gösterilen alandaki metni kopyalayıp forumda metin alanında iken [​IMG] butonuna tıklayıp açılan pencerede ilgili alana kopyaladığımız metni yapıştırabiliriz.

Aslında her ikisi de aynı olayı gerçekleştiriyor. BEn şahsen 1 numara ile gösterilen şekilde kullanıyorum :)

Foruma Video Ekleme:

Bilgisayarımızdaki videoları forumda gösterebilmek için önce bilinen video sitelerine upload etmemiz gerekiyor. Alttaki video siteleri bu amaçla kullanılabilir.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Bu sitelere video yüklemek için üyelik gerekiyor. Yüklediğiniz videolar birkaç daika içinde o video sitelerinde yayında oluyor. Bize düşen ise video linkini gerekli BBCODE'lar arasına yazarak forumda görünmesini sağlamak.

Sayfayı Paylaş