1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Magazin Başbakan'ı Kendisine Benzetti

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Papatya tarafından 24 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.118
  Beğenileri:
  6.455
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  178 ÇTL


  Ntv'de Gülay Afşar'ın sorularını yanıtlayan sanatçı Hülya Avşar, sanattan siyasete birçok konuda açıklamalar yaptı.

  'BAŞBAKAN OLSAM DAN DUN GİRERDİM '

  'Ben başbakan olsam dan dun girerdim, ortada olmayı sevmiyorum ' diyen Avşar Kızı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın zaman zaman yaptığı sert çıkışlarla ilgili olarak da kendisi ile örtüştüğünü ifade etti.

  ERDOĞAN'I KENDİNE BENZETTİ

  Erdoğan'ın zaman zaman yaptığı bu sert çıkışları takdirle izlediğini kaydeden Avşar, hayat felsefelerinin Başbakan'la benzeştiğini söyledi. Başbakan'ın bazen kendini sevenleri de kızdıran açıklamalar yaptığını belirten Hülya Avşar, 'Ben bu durumlarda Sayın Erdoğan'a kızmıyorum, çünkü ben de olaylara öyle bakıyorum ' dedi.

  "AÇLIK GREVLERİNİN BU NOKTAYA GELECEĞİNİ BİLİYORDUM"

  Hülya Avşar cezaevlerinde sona erdirilen açlık grevleriyle ilgili olarak da "Bu duruma geleceğini biliyordum. Sanıyorum Başbakan da ölüm olmadan grevlerin sona ereceğini biliyordu. Bu yüzden açlık grevlerini şov diye tanımladı" ifadelerini kullandı.

  REDDETTİĞİ DİZİ

  Hülya Avşar, şuan jüri üyeliğini yaptığı programlardan ve kendisine gelen dizi tekliflerinden bahsetti.

  Bir çok diziden teklif geldiğini söyleyen Avşar, gelen bu teklifleri geri çevirdiğini belirtti. Şuan jüri üyeliğini yaptığı "O Ses Türkiye" ve "Yetenek Sizsiniz Türkiye" yarışmalarında bulunmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti. Gülay Afşar, teklif gelen dizilerden bir tanesini söylemesini istedi. Hülya Avşar " Mesela 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde 'Cemile' rolü bana teklif edilmişti. Gerçekten uzun soluklu bir dizi. Şuan Cemile, karakterini canladıran arkadaşımız rolünü gerçekten mükemmel yapıyor. Dediğim gibi ben şuan bulunduğum programlardan çok memnunum."

  Ayrıca Acun Ilıcalı ile beraber çalışmanın çok güzel olduğunu söyleyen güzel sanatçı " Biz Acun Ilıcalı ile çok iyi anlaşıyoruz. Birbirimize iyi paslar verip iyi goller atabiliyoruz. Zaten konu film çekmekse bir çok film çektim" dedi.

   

Sayfayı Paylaş