1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Başımda Devamlı Ağrı

Konusu 'Doktorunuz Sizlerle !' forumundadır ve jeodezi tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. jeodezi

jeodezi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    merhabalar, doktor arkadaslara bir sorum olacakti, yaklasik 1 yildir basimin sol kisminda, disler ve sol sakak kısmından boynuma dogru bir agri var, bunun disten kaynaklandigini düsünüp sol üstteki çürük dişimi çektirdim, o yetmedi sol alt ve üstte gömülü halde bulunan 20 lik dişlerimi çektirdim ama yine ağrı devam ediyor, sinüzitte varda ben de, sizce ne olabilir bu agrilarin kaynagi, bir de hangi uzman doktora gitmeliyim, kbb mi nöroloji mi, dayanılmaz bir agri, yardımlarınızı bekliyorum

2. Dr_M

Dr_M Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Merhaba..Ağrı esnasında bulantı, ışık ve ses hassasiyeti varsa migren olabilir.Sinüzit veya diş ağrısını çağrıştırmıyor.Bunun dışında gerilim tipi baş ağrısı olabilir.Nöroloji uzmanı ile görüşürseniz iyi olur.Baş ve boyun MR tetkiki problemi büyük ölçüde belirleyecektir.Geçmiş olsun.

3. jeodezi

jeodezi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    çok teşekkür ederim, en kısa zamanda bir nöroloji uzmenına gidecegim, bulantı, ışık ve ses hassasiyeti yok, kulağımda da az daha olsa bir ağrı var, MR bütün sonuçları ortaya koyar sanırım söylediğinize göre, iyi çalışmalar

Sayfayı Paylaş