1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Başını Kapatan Kadınla Playboya Soyunan Kadın...

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Pınar Kür canlı yayında olay yaratacak sözler söyledi!

CNN Türk'te Enver Aysever'in konuğu olan romancı, başörtülü kadınlarla Playboy'a soyunan kadınlar arasında fark görmediğini söyledi.

CNN Türk'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular'a konuk olan romancı Pınar Kür, başörtülü kadınlarla Playboy'a soyunan kadınlar arasında fark görmedğini söyledi.

"PLAYBOY'A SOYUNAN KADINLA BAŞINI KAPATAN KADIN AYNI"

Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın eşlerinin kapalı olmalarını gericilik olarak nitelendiren Pınar Kür, "Başını kapatan kadınla Playboy'a soyunan kadın arasında fark göremiyorum. İkisi de kendini nesne olarak sunuyor. Özne olarak sunmuyor. Biri azdırmamak için kapanıyor, diğeri de azdırmak için açılıyor" dedi.

"GÜL'ÜN EŞİ KAPALI DİYE KÖŞKE GİTMEDİM"

Pınar Kür, 29 Ekim'de Çankaya Köşkü'ne davet edilenler arasında olmasına rağmen katılmadığını söyleyerek nedenini açıkladı:

"Cumhurbaşkanı'nın ve Başbakan'ın eşinin kapalı olmalarını, bu kadar geri olmalarını kabul edemedim.. Başörtülü olmayı gericilik olarak görüyorum.. Eskiden ben de başörtüsü bağlardım, çok da güzel bağlardım. Ama din için değil, moda için.."

"BUGÜNÜN SORUMLUSU 'YETMEZ AMA EVET' DİYENLER"

"Bugün olup bitenlerin ve AKP'nin buralara gelmesinde en büyük sorumluları 'yetmez ama evet'çilerdir" diyen Pınar Kür şöyle konuştu:

"Adam belediye seçimlerinde açık açık söyledi. 'Bale belden aşağı sanattır' dedi herkes bu adama inanmaya devam etti. AKP ısrarla 'demokrasi bir tramvaydır, yeri geldiğinde inersin' dediler. Mehmet Altan, Hasan Cemal hayır onlar 'demokrat insanlar' dedi. Bugünlere gelindiği zaman, bu adamların bu kadar otoriterleşmesinin ve bu kadar pervasız olmasında o yazarların çok büyük katkısı var.Ama ilk olarak o yazarlar Başbakan Erdoğan'ı eleştirdiğinde gazetelerinden kovuldular.

"ENTELEKTÜEL DÜŞMANLIĞI VAR"

Bugün toplumu eleştirdiğinizde halkı küçük görmekle suçlanıyorsunuz. Aslında bunun tam tersi ve daha tehlikeli bir durum var. Toplumda entelektüellere ve okumuş kesime karşı müthiş bir düşmanlık gelişti. "3 kitap okumuş kendisini bir şey zannediyor"anlayışı yerleşti. Fransa'da okurken para kazanmak için Türkiye'den gelen turistlere rehberlik yapıyordum. Orada Türkiye'den gelen bir işadamı ne yaptığımı sordu.

Ben de 'Sarbonne'da okuyorum' dedim. Türkiye'ye dönünce ne yapacağımı sorunca "Üniversitede çalışmayı düşünüyorum" dedim. Bana ne dedi biliyor musunuz? 'Üniversitede hoca olunca kaç para maaş alacaksın? Ben şoförüme daha fazla maaş veriyorum' dedi. Türkiye'de bu şekilde düşünen çok büyük bir orta alt sınıf var."

rüyam_gs bunu beğendi.
  2. rüyam_gs
    Cadı

rüyam_gs ♕ DUM'AN ♕ Özel üye

Beğenileri:
    758
    Ödül Puanları:
    2.830
    Banka:
    51 ÇTL
    Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın eşlerinin kapalı olmalarını gericilik olarak nitelendiren Pınar Kür, "Başını kapatan kadınla Playboy'a soyunan kadın arasında fark göremiyorum. İkisi de kendini nesne olarak sunuyor. Özne olarak sunmuyor. Biri azdırmamak için kapanıyor, diğeri de azdırmak için açılıyor" dedi.

BENCE DEDİĞİ DOĞRU DEĞİL

ZeyNoO bunu beğendi.
  3. Gül Kurusu
    Relax

Gül Kurusu Mevsim hep sonbahar... Özel üye

Beğenileri:
    1.703
    Ödül Puanları:
    4.830
    Yer:
    Neverland
    Banka:
    3.731 ÇTL
    Kınadım. Ne alakası varya diğer söyledikleri değilde.
    KaPALılara o şekilde söylemesi çok ayıp.
    Kendisi nasılsa etrafndakıleride öyle görüyor demekki
    Küfür etcem edemiyorum değmez bile.
    Büyük günaha giriyor. Allah ıslah etsin

ZeyNoO bunu beğendi.
  4. Meryy

Meryy Katılımcı

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    380
    Banka:
    1 ÇTL
    İnsanların beyinlerine değil de başlarına bakma devri daha bitmedi mi yaa ://

ZeyNoO bunu beğendi.
  5. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Milletcek insanların tercihlerine saygı duymayı öğrenemedik gitti .Kapalı isen gericisin açık isen dinsiz sin .Çok sıkıldım bu at gözlüğü ile bakanlardan.

ZeyNoO bunu beğendi.
  6. LâL
    Melek

LâL ღ GALATASARAY ღ

Beğenileri:
    2.440
    Ödül Puanları:
    7.330
    Meslek:
    Hafız & Hoca
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    123 ÇTL
    Başım Örtülü ve Örtüm Beynimi Örtmüyor . Başı Açık Ama Beyni Örtülü Galiba. . Kimse Beni Örtümden Dolayı Eleştiremez . Dinimin Emri Olan ve Tamamen Kişisel Tercihim Olan Örtümden Dolayı Hakkımda Suizan Yapamazsın ! Başımın Örtüsünü O Kirli Ağzına Alma ! Çünkü Benim Örtüm Senin O Kirli Ağzına Oyuncak Olmayacak Kadar Değerli !

7. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Birileri, Atamızın annesininde, cepheye mermi taşıyan annelerimizin de başörtülü olduğunu hatırlatmalı..
    Tek bir zümreye laf söylemiyorsun sen. Yada takım, parti eleştirmiyorsun.
    İnsan yerini bilmeli. Yazar olmakla, okumuş olmakla ileri görüşlü olunmuyor.
    Ayrımları hep bu zihniyette olanlar yaratıyor.

Ladybird bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş