Basit Adımlarla Güzelleşin

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,530
Beğeniler
6,248
Takım
GALATASARAY
#1
Basit Adımlarla Güzelleşin

Herkesi büyüleyen bir güzelliğe sahip olmak için bir kuaför salonunun yolunu tutmanıza gerek yok. Evde kendi kendinize yapacağınız birkaç işlemle de bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz...

EVDE MANİKÜR
Tırnaklarınızı şekillendirin: Tırnak uçlarınızın ayrılmalarını engellemek için tırnaklarınızı hep aynı yöne doğru törpüleyin. Yuvarlatılmış kenarları olan köşeli tırnaklar bu yıl çok moda.
Baz sürün: Tırnaklarınızın oje tarafından lekelenmelerini engellemek için en sağlıklı yol, baz sürmekten geçiyor. Aynı zamanda manikürünüzün ve ojenizin ömrünü uzatmaya da yarar.
Boyayın: Boyamaya, tırnaklarınızın ortasından başlayın ve kenarlara doğru devam edin. Ojenizi iki ince kat halinde sürün.

PÜRÜZSÜZ BİR CİLT
Herhangi bir fondöteni sürmeden önce cildinizin temiz olması çok önemlidir. Yağdan ve kirden arınmış bir ciltte fondöten çok daha etkili olur.
Az miktarda fondöteni elinize dökün ve sürmek için yüzük parmağınızı kullanın. Burnunuza, yanaklarınıza, çenenize ve alnınıza uygulayın.
Fondöteni bir süngere sürün ve yüzünüzün ortasından başlayarak dış bölgelere doğru yayın. Özellikle saç dipleri ve çenenize iyice yedirin ki daha doğal bir görünüm kazanın.

İŞ KOLAYLAŞTIRICILAR
İyi bir törpü: Güzel bir törpü tırnaklarınızın sağlığı açısından çok önemli. Onu nazik kullanmak ise size kalmış.
Parlatıcı şeffaf oje: Gün aşırı yenileyeceğiniz ve ojenizin üzerine süreceğiniz şeffaf kat, hem ojenin ömrünü uzatacak hem de renginin daha güzel görünmesini sağlayacak.
 

Benzer konular

Top