1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bayan Tipleri

Konusu 'Erkeklerin Dünyası' forumundadır ve kelebek tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Bayan "Harbi Kiz"
    Sunlari Soyler : "Ahh boks macina bilet MI aldin! Harikasin beee!!!" Halk Dilinde Isimleri : Delikanli Kiz, Baci.
    Avantajlari : Kafadengi, eglenceli.
    Dezavantajlari : Bu tipler genellikle erkek gibi yapili guclu kuvvetli olurlar. Kafasini bozarsaniz, hakkinizda pek hayirli olmaz...

Bayan "Ciyak Ciyak"
    Sunlari Soyler : "Seni serseeeeeeem!!!! Gel burayaaa!!! Cabuk soyle bu saate kadar nerdeydiiiiiinnnnnnnn?"
    Halk Dilinde Isimleri : Cadaloz, Basbelasi.
    Avantajlari : Kendince size ilgi gosteriyor iste daha NE...
    Dezavantajlari : Surekli kafaniza biseyler firlatir, ucan tekme savurur...

Bayan "Mizmiz"
    Sunlari Soyler : "Aaah basim.. Ayagim.. Ayyy mideme agri saplandi." Halk Dilinde Isimleri : Miyminti, Uyuntu, Karin agrisi.
    Avantajlari : Sayesinde anatomi ve tip bilginiz gelisir.
    Dezavantajla! ri : Bulasicidir!

Bayan 'Patron'
    Sunlari Soyler : "Cabuk kalk!! O kravat olmamis cikar baska bir tane tak!! Saclarini biraz kestir!! Git para kazan!"
    Halk Dilinde Isimleri : Cokbilmis, Mudire Hanim, Diktator, Terminator! Avantajlari : Cogunlukla dogrulari soyler.
    Dezavantajlari : Yahu dogrulari soylese NE oluuuuur, soylemese NE oluuur...

Bayan "Kararsiz"
    Sunlari Soyler : "Ay ben NE yapsam.. Isten ayrilsam MI.. Evi degistirsem.. Sac rengimi degistirsem.. Yoksa Boyle iyi MI.. Ayyy ya daha kotu olursa..." Halk Dilinde Isimleri : Bayan Panik, Bayan Kriz.
    Avantajlari : Kolay ikna edilir, kolay sakinlestirilir.
    Dezavantajlari: 2 dakika sonra hersey yeniden baslar.

Bayan "Vahsi"
    Sunlari Soyler : Valla bu turun pek bilinen kaliplasmis sozu yok, yani NE yapacaklari hic belli olmaz.
    Halk Dilinde Isimleri : Cilgin.
    Avantajlari : Her an herseye hazirdir.
    De! zavantajlari : Guvenilmezdir...

Bayan "Donuk"
    Sunlari Soyler : "Ne anliyorsun bu cizgi filmlerden, bu abuk fikralardan, karikaturlerden? Ne cocukca seyler bunlar.."
    Halk Dilinde Isimleri : Ruhsuz, Soguk, Buz Kalibi.
    Avantajlari : Hayatinizda oldugu surece, arkadaslarinizin sizin icin endiselenmesini saglar.
    Dezavantajlari : ...tabii "arkadas" diye biseyiniz kalmissa

Bayan "Ruya Kiz"
    Sunlari Soyler : "Seni herseyinle cok seviyorum benim yakisikli, akilli, tatli sevgilim!"
    Halk Dilinde Isimleri : Kanatsiz Melek
    Avantajlari : Eglenceli, akilli ve essiz...
    Dezavantajlari : Ya hic karsiniza cikmaz ya DA karsiniza ciktiginda cok gectir...​

2. Kassandra

Kassandra Usta

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    620
    Meslek:
    sıfatsız zamirsiz zarfsız....
    Yer:
    kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim evde
    Banka:
    25 ÇTL
    Bayan "Ruya Kiz"
    Sunlari Soyler : "Seni herseyinle cok seviyorum benim yakisikli, akilli, tatli sevgilim!"
    Halk Dilinde Isimleri : Kanatsiz Melek
    Avantajlari : Eglenceli, akilli ve essiz...
    Dezavantajlari : Ya hic karsiniza cikmaz ya DA karsiniza ciktiginda cok gectir...

(=(= hehe

3. incikk

incikk Uzman

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    En GüzeL HayaLLerdeN..!
    Banka: