1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bayrakları Tanıma-Eğitici Oyun

Konusu 'Flash Oyunlar' forumundadır ve -STORM- tarafından 23 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. -STORM-

-STORM- Usta

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    16 ÇTL
    Ülke bayraklarını ne kadar iyi tanıdığınızı sınamaya var mısınız?
    Ülkelerin vazgeçilmez simgesi olan bayrakları tanıma konusunda kendinizi ölçebileceğiniz eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. Ekrana gelen bayrağın hangi ülkeye ait olduğunu düşünüyorsanız seçenekler arasından o ülkeyi tıklayın ve eşleştirin. Kolay, normal ve zor olmak üzere üç seviyeden birini seçtikten sonra oyuna başlamalısınız. Her zorluk seviyesinde farklı sayıda hata yapma olanağı tanındığını ve 20 saniye içerisinde eşleştirmeyi yapmanız gerektiğini unutmayın. Ne kadar kısa süre içerisinde doğru eşleştirmeyi yaparsanız o kadar çok puan kazanıyorsunuz. Şimdi ülke bayraklarını tanıma konusunda ne kadar iyi olduğunuzu ispatlamaya hazır mısınız?

Tuşlar: Mouse

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Bu bölümde sadece forumda oynanılabilir türden flashlara yer veriyoruz. Bu yüzden flashı sitemizde görünür hale getirdim güzel bir oyunmuş. Teşekkürler.

3. -STORM-

-STORM- Usta

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    16 ÇTL
    Sayın Yorumsuz Bey,oyunlar nasıl flasha çevriliyor?
    Ben çevirmeye çalıştım,herşeyi karıştırdım...

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Aslında bu çok kolay. Alttaki linkte Internet Explorer ile uyumlu Save Flash adlı bir program eklemiştim.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Bu programı kurduğunda explorer görev çubuğunda bir buton oluşuyor, istediğin zaman deaktif edebiliyosun. Ayrıca linkte küçük bir ekran görüntüsü de var.

Flash linkini bu programla aldıktan sonra Flash kodunu ekleyen butona tıklayıp kodların arasına bu linki ekliyoruz. Ancak burda dikkat etmemiz gereken birşey var. Konuyu eklemeden önce "Linkleri URL'e Çevir" onay kutucuğundaki tiki kaldırıyoruz. Hepsi bu.

Bir kez yaptıktan sonra gerisi çok kolaydır Crazy :)

5. -STORM-

-STORM- Usta

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    16 ÇTL