Bayram Tatilinin 9 Güne Çıktığı Kesinleşti

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,858
Beğeniler
136
#1
Devlet Bakanı Cemil Çiçek, 12 Aralık Cuma gününün tatil olup olmayacağını açıkladı.


Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı'ndan sonraki 12 Aralık Cuma günü kamu çalışanlarının idari izinli sayılacaklarını bildirdi.

KÖPRÜ VE OTOYOLLAR ÜCRETSİZ

Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, 6 Aralık Cumartesi günü sabah saat 06.00'dan itibaren 13 Aralık Cumartesi günü saat 24.00'e kadar otoyollar ile Boğaz Köprüsünden ücretsiz yararlanılacağını bildirdi.

BAYRAM TATİLİ 9 GÜNE ÇIKTI

Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Kurban Bayramı'ndan sonraki 12 Aralık Cuma günü kamu çalışanlarının idari izinli sayılacaklarını açıkladı.

Buna göre, 8-11 Aralık tarihleri arasında 4 gün olan Kurban Bayramı tatili 9 güne çıktı. Çalışanlar için 5 Aralık cuma günü akşam saat 17.00'de mesai bitiminde başlayacak tatil, 15 Aralık pazartesi sabah mesai saatine kadar sürecek.

Hükümetin, 12 Aralık Cuma günü kamu çalışanlarına tanıdığı idari izin, ilk ve ortaöğretim okullarının yanısıra üniversitelerde okuyan öğrencileri de kapsıyor. Tüm öğrenciler, 9 gün tatil yapacak.
 

Benzer konular

Top