Bayramınız Mübarek Olsun

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Bir Ramazan ayının daha sonuna geldik arkadaşlar. Eee bu uğraşın sonunda güzel bir bayramı da hakettik demi :)

Ramazan bayramınız mübarek olsun. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu, umutlu nice nice bayramlar geçirmenizi diliyorum. Her gününüz bayram sevinciyle geçsin inşallah....

alemdar

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Evet... Bir ramazan daha nihayete ermek üzere.. Ne mutlu onunla iyi geçinene ne mutlu onunla iyi arkadaş olana.. Evet yarın bayram hemde ne bayram... Sağlıklı neşeli sağlıklı huzurlu geçmesi dileğiyle tüm müslüman aleminin ve çerez form ailesinin özel insanlarının bayramını kutluyorum... Sen ve şen kalın ... EMİ...Eyvallah....Herkes bayram yerine.....:-)

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Bayramlar O Kadar Büyülüdür ki; Gelişi Bütün Yıl Beklenir..
Ve Gidişindeki Kederde Ancak Böyle Bi İkinci Geliş Ümidiyle Hafifler..
Tasa İken Sevinç Olur, Hüzün İken Beklenen Bir Neşeye Dönüşür..
RAMAZAN BAYRAMI' nızında Böyle Bir Neşeyle Gelmesi ve Ailenizi Sevince Boğup Evinize Bereket Getirmesi Dileğiyle İYİ BAYRAMLAR...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Ben bayramı haketmedim:(...

Herkese bol neşeliii hayırlıııı bayramlar....

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
herkesin bayramıı kutlu olsunn :) güzel, neşeli ,eğlenceli bir bayram geçirmeniz dileğiyle (:)

patik

Özel Üye
Özel üye
Bir Ramazan ayının daha sonuna geldik arkadaşlar. Eee bu uğraşın sonunda güzel bir bayramı da hakettik demi :)

Ramazan bayramınız mübarek olsun. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu, umutlu nice nice bayramlar geçirmenizi diliyorum. Her gününüz bayram sevinciyle geçsin inşallah....
Amin İNŞALLAH. Bayramımız mübarek olsun dostlar. :)

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
[DM]xajy8e_baryy-manco-bugun-bayram_music[/DM]​