Bedenin Bahar Temizliği

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Katılım
29 Tem 2013
Mesajlar
15,536
Beğeniler
8,001
Şehir
izmir :)
#1
Leslie Kenton

Bedenin Bahar Temizliği

Çok fazla çalışıyor ve çok az mı uyuyorsunuz? Fazla kilo mu almaya başladınız? Kendinizi yorgun ve cansız hissediyor ya da öyle mi görünüyorsunuz? Kendinizi toparlamak, yenilemek için bir yol mu arıyorsunuz?0 zaman büyük olasılıkla bahar temizliği size çok faydalı olacaktır. Evdeki dolapları, tavan arasını temizlemekten bahsetmiyorum. Bedeninize yeni bir canlılık duygusu sağlamak ve sağlıklı görünmesi ve enerji kazanması için tüm sistemlerini canlandırmak amacıyla bedeninizi toksinlerden temizlemekten bahsediyorum. Cildinizi güzelleştirmek, etinizi sıkılaştırmak ve bedeninizi yenilemek için yüzlerce saat ve milyonlarca lira harcayabilirsiniz. Fakat bunların hiçbiri periyodik içsel bahar temizliğinin basit, doğal yöntemleri kadar fayda sağlamayacaktır size.İçten Gelen Sağlık ve Güzellik Güzel bir cilt, sıkı ve sağlıklı bir beden ve berrak bir zihin, metabolizmanızın toksik, zehirli maddelerden ve atık ürünlerden, hücrelere, dokulara, organlara zarar vermelerine fırsat kalmadan, etkin bir şekilde kurtulabilmesine bağlıdır büyük ölçüde. Bu prensip Avrupa'daki doğal tıp geleneğinin temelini oluşturur: bedende oluşmuş bütün blokajları kısa sürede ve tümüyle ortadan kaldırın. Sonra, canlı organizmaların yardımıyla beden kendini doğa kanununa göre iyileştirecek ve bedensel işlevler normale dönme eğilimi gösterecektir. Sorunlu ya da yaşlanan cildi doğal güzelliğine kavuşturmak, kasları sıkılaştırmak, selülitlerden kurtulmak ve hatta saçların ve tırnakların sağlığını ve görünüşünü düzeltmek bağlamında bu doğa kanununun kapsamı çok geniştir -o kadar geniş ki kolay ve çabuk çözüm arama eğiliminde olan, ilaçların ve hapların her derde deva olduğuna inanılan çağımızda pek çok insan buna inanmakta zorlanacaktır. Ta ki bunu kendileri deneyene kadar.

Örümcek Ağlarını Temizlemek

Aslında insan bedeni, bu süreci düşünmeye bile gerek olmaksızın, otomatik olarak kendini temizle* yecek şekilde harikulade tasarlanmıştır. Sorun Batı'da pek çok İnsanın bedenine aldığı yiyecek ve içeceklerin, stresli ve hareketsiz bir yaşam sürdürmek zorunda olma eğilimimizin ve soluduğumuz hava ve

içtiğimiz su ile maruz Kaldığımız gittikçe artan sayıda Kimyasal maddelerin bedene etkin bir şekilde atabileceğimizden çok daha fazla zehirin alındığı ve çok daha fazla metabolik atıkların üretildiği bir durum yaratmasıdır. Bunlar dokularda birikerek canlılığı azaltırlar, ölümcül hastalıkların ve erken yaşlanmanın gelişmesini teşvik ederler ve cildinizin ve saçlarınızın - aslında tüm bedeninizin- en iyi halinde görünmesi için gerekli olan besin sisteminizi yağmalarlar.

Birleşik Devletlerdeki Uluslararası Sağlık Enstitüsünün Tıp Yöneticisi Dr. Dvvight Mckee “on ya da daha fazla yıl ortalama bir Amerikan hayatı yaşayan herkesin hücreler için 70 trilyon çöp tenekesinin olduğunu" söylediği zaman bunu oldukça açıkça ortaya koymuştur. Kanser ve diğer ölümcül hastalıkların tedavisinde doğal yöntemleri kullanan gittikçe artan sayıda doktor gibi Mckee de. hücrelerimizin bir ömür boyunca toplanmış olan metabolik ve çevresel atıklarla dopdolu olduğuna inanıyor. Yüksek bir sağlık ve canlılık düzeyinde yaşamak, sağlıklı görünmek ve potansiyelimizi en iyi şekilde kullanmamız için bunlardan kurtulmamız gerekiyor.
 

Benzer konular

Top